Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Створення гармонійного, грамотно оформленого простору кухні починається з вибору гарнітури та підбору кольорових комбінацій. Зі стилем все просто: кухня повинна поєднуватися з усіма іншими приміщеннями і не дисонувати за дизайном, адже різьблені шафи будуть фiльончасто виглядати явно чужорідно в ультра-сучасному інтер'єрі, так само як і яскрава кухня з хромованими деталями в класиці. Що стосується підбору квітів при виготовленні кухні на замовлення, тут можливі різні варіанти.

Купити кухню на замовлення

Які поєднання кольорів використовувати на кухні?

Є кілька базових правил, яких потрібно дотримуватись, вибираючи відтінки майбутніх меблів. При виготовленні кухонного гарнітура на замовлення ви можете вибирати будь-які кольори за своїм смаком, але завжди важливо пам'ятати, що:

  • Світлі тони розширюють простір, а темні - крадуть його.
  • Найпрактичнішим кольором для кухні вважається білий. До того ж, з білим і чорним поєднуються всі інші кольори.
  • Поєднання кольорів найкраще визначається по "колірному колу". Це можуть бути комбінації з двох додаткових комплементарних кольорів (розташованих у схемі один навпроти одного), трьох (утворюючих трикутник) або чотирьох (утворюючих квадрат). Колірний круг дає також більше поєднань, але в інтер'єрах кухонь краще використовувати не більше трьох базових відтінків, на тлі яких будуть виглядати різні аксесуари.

Декілька прикладів для тих, хто зважиться на яскраві кольори в інтер'єрі

Як ми вже з'ясували, білий і чорний як базові кольори гармонійно виглядають з усіма можливими відтінками, тому білі шафи та чорна стільниця поєднуються з будь-якими іншими яскравими або пастельними кольорами в обробці кухні.

Із чим поєднується червона кухня? Зухвалий червоний буде добре виглядати з невеликими вкрапленнями чорного, сірого, синього та зеленого кольорів. Наприклад, ви можете зробити світлі стіни, червоні шафки, чорну або білу стільницю і прикрасити кухню безліччю зелених рослин.

З яким кольором поєднується сіра кухня? Стильний сірий у більшості своїх відтінків добре виглядатиме з пастельними квітами - жовтим, ніжно-рожевим, блакитним і бузковим, грамотно спланованими на світлій базі. Наприклад, сірий камінь в обробці кухонного фартуха добре поєднуватиметься з сірими або кольоровими шафами та окремими яскравими предметами меблів.

Кухня якого кольору вважається найпрактичнішою?

Того, що вам подобається по-справжньому і не набридне максимально довгий час. Кухонний гарнітур, виготовлений на замовлення, дозволяє втілити будь-які побажання замовника, тому перед тим, як зробити остаточний вибір, потрібно ретельно обміркувати проект та кольори майбутньої кухні. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цьому!

Вибираємо кухню на замовлення під інтер’єр правильно

* В стоимость включена доставка и установка.

Бесплатная доставка по Одессе
Вызов замерщика бесплатно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас могут заинтересовать

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.