Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Створення гармонійного, грамотно оформленого простору кухні починається з вибору гарнітури та підбору кольорових комбінацій. Зі стилем все просто: кухня повинна поєднуватися з усіма іншими приміщеннями і не дисонувати за дизайном, адже різьблені шафи будуть фiльончасто виглядати явно чужорідно в ультра-сучасному інтер'єрі, так само як і яскрава кухня з хромованими деталями в класиці. Що стосується підбору квітів при виготовленні кухні на замовлення, тут можливі різні варіанти.

Купити кухню на замовлення

Які поєднання кольорів використовувати на кухні?

Є кілька базових правил, яких потрібно дотримуватись, вибираючи відтінки майбутніх меблів. При виготовленні кухонного гарнітура на замовлення ви можете вибирати будь-які кольори за своїм смаком, але завжди важливо пам'ятати, що:

  • Світлі тони розширюють простір, а темні - крадуть його.
  • Найпрактичнішим кольором для кухні вважається білий. До того ж, з білим і чорним поєднуються всі інші кольори.
  • Поєднання кольорів найкраще визначається по "колірному колу". Це можуть бути комбінації з двох додаткових комплементарних кольорів (розташованих у схемі один навпроти одного), трьох (утворюючих трикутник) або чотирьох (утворюючих квадрат). Колірний круг дає також більше поєднань, але в інтер'єрах кухонь краще використовувати не більше трьох базових відтінків, на тлі яких будуть виглядати різні аксесуари.

Декілька прикладів для тих, хто зважиться на яскраві кольори в інтер'єрі

Як ми вже з'ясували, білий і чорний як базові кольори гармонійно виглядають з усіма можливими відтінками, тому білі шафи та чорна стільниця поєднуються з будь-якими іншими яскравими або пастельними кольорами в обробці кухні.

Із чим поєднується червона кухня? Зухвалий червоний буде добре виглядати з невеликими вкрапленнями чорного, сірого, синього та зеленого кольорів. Наприклад, ви можете зробити світлі стіни, червоні шафки, чорну або білу стільницю і прикрасити кухню безліччю зелених рослин.

З яким кольором поєднується сіра кухня? Стильний сірий у більшості своїх відтінків добре виглядатиме з пастельними квітами - жовтим, ніжно-рожевим, блакитним і бузковим, грамотно спланованими на світлій базі. Наприклад, сірий камінь в обробці кухонного фартуха добре поєднуватиметься з сірими або кольоровими шафами та окремими яскравими предметами меблів.

Кухня якого кольору вважається найпрактичнішою?

Того, що вам подобається по-справжньому і не набридне максимально довгий час. Кухонний гарнітур, виготовлений на замовлення, дозволяє втілити будь-які побажання замовника, тому перед тим, як зробити остаточний вибір, потрібно ретельно обміркувати проект та кольори майбутньої кухні. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цьому!

Вибираємо кухню на замовлення під інтер’єр правильно

* В стоимость включена доставка и установка.

Бесплатная доставка по Одессе
Вызов замерщика бесплатно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас могут заинтересовать