Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності (повна версія цього терміну – політика конфіденційності персональних даних) поширюється на всю інформацію, отриману про Користувача за допомогою цього ресурсу.

1. Визначення Політики конфіденційності

1.1 Політика конфіденційності оперує такими термінами:

1.1.1 Адміністрація ресурсу Колорит Меблі – працівники компанії з повноваженнями щодо здійснення або організації збору та обробки персональних даних користувачів, а також вони визначають мету обробки та перелік персональних даних.

1.1.2. Персональні дані – абсолютно всі дані, що стосуються конкретної персони (фізособи).

1.1.3. Під обробкою персональних дій розуміють збір, обробку, зберігання, передачу, розповсюдження, видалення та інші операції, незалежно від того, яким способом це відбувається – вручну або автоматично.

1.1.4 Конфіденційність персональних даних – адміністрація сайту зобов’язується не допускати витоку персональних даних та їх розповсюдження без згоди фізичної особи, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством.

1.1.5 Користувач сайту (Користувач)» – фізична особа, яка відвідує ресурс та використовує його для вирішення своїх завдань.

1.1.6. “Cookies” – частина даних, які генеруються на веб-сервері та зберігаються комп’ютером користувача. Використовується щоразу під час відкриття певного сайту.

1.1.7. IP-адреса – унікальний ідентифікаційний номер, присвоєний комп’ютеру в мережі, визначається за допомогою протоколу IP.

2. Загальна інформація

2.1 Користування сайтом означає автоматичну згоду з цим документом.

2.2 Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом Політики конфіденційності, просто припиніть використовувати сайт.

2.3 Цей документ застосовується лише до цього сайту. Ми не несемо відповідальності за третіх осіб і не контролюємо їхні дії на сторонніх ресурсах, навіть якщо ви переходите на них за посиланнями, розміщеними на нашому сайті.

2.4. Адміністрація не відповідає за достовірність наданих вами персональних даних.

3. Сфера поширення цієї Політики.

3.1 Цей документ регламентує відповідальність Адміністрації за умисне розповсюдження персональних даних, отриманих на цьому ресурсі за будь-яким запитом.

3.2 Персональні дані, запит і обробка яких обумовлюється цим документом. Користувач вносить за допомогою спеціальної форми та передбачає:

3.2.1. П.І.Б;

3.2.2. номер телефону для зв’язку;

3.2.3. електронну пошту (e-mail);

3.2.4. адресу проживання. 

4.1. Адміністрація може в односторонньому порядку змінювати та доповнювати Політику конфіденційності без погодження з користувачем.

4.2 Політика конфіденційності вводиться в дію одразу після публікації.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.