Вибір комп’ютерного столу: рекомендації та застереження
Щоб комфортно помістити все необхідне для роботи в сучасному офісі, комп’ютерного обладнання, звичайного столу буде недостатньо, потрібна спеціально оптимізовані меблі на замовлення. Якщо купити зручний стілець не складе труднощів, то вибір комп’ютерного столу виявиться значно складнішим, якщо не володіти всією необхідною інформацією.
Важливим параметром для таких меблів є широка функціональність за максимальної компактності, тому зазвичай глибина комп’ютерного столу дорівнює 80 см (для зручного розміщення ніг), а ширина коливається від 80 см до метра.
Найоптимальнішим для збереження простору у приміщенні стане кутовий тип. Найбільш комфортним для роботи з технікою є стіл заввишки 76 см та розташування на стільниці середньорозмірного монітора на відстані витягнутої руки.
Поради щодо матеріалів
На тривалість безперешкодної служби та зносостійкість будь-яких меблів переважно впливає різновид і якість матеріалів, що використовуються для її виробництва. Стіл для комп’ютера, як правило, виготовляється з ДСП, МДФ, або з їх комбінації.
Перший варіант виявиться найдешевшим, проте доведеться обстежити меблі на якість складання. Метод виробництва цих плит передбачає використання фенолформальдегіду, а погано оброблені торці виробів можуть сприяти випаровуванню його в повітря.
Зупинивши свій вибір комп’ютерного столу на матеріалі МДФ, ви уникнете такого ризику, адже ці плити не мають у складі шкідливих речовин, оскільки створюються вакуумним пресуванням. Однак другий варіант може трохи вдарити по кишені.
Комбінування ДСП і МДФ є найпопулярнішим на ринку, тому що ціна таких виробів – доступна, а якість – хороша. Купити офісні меблі для комп’ютерів можна і з натурального дерева: міцні, надійні та унікально красиві, але вартість значно вища.
Безліч пропозицій над ринком робить вибір комп’ютерного столу досить складним, тому, щоб не помилитися, слід уважно вивчити поради фахівців.