Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
П-образные кухни
Гарантія якості та кращої ціни

П-подібні кухні

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Меблі під будь-який бюджет

Замовити п-подібну кухню в Одесі

Незалежно від площі приміщення П-подібна кухня надає величезні можливості для дизайну. З її допомогою можна обіграти і зробити максимально функціональним місце для приготування та прийому їжі. Ідеальне планування для великої або маленької кухні, П-подібної форми, коли мийка та плита з робочою зоною між ними знаходяться на одній лінії. Варіанти конфігурації на замовлення залежать від уподобань клієнта, розмірів та планування приміщення:
  • Кухня буквою П із вікном та стільницею замість підвіконня. Також зустрічаються варіанти з мийкою прямо біля скла, але вони не такі практичні;
  • Гарнітур складається з модулів вздовж усіх трьох стін. Часто в одному із кутів ставлять холодильник.
  • Основна частина припадає на дві стінки повністю або тільки до дверного або віконного отвору. З одного боку примикає обідня зона чи барна стійка.
За бажанням, в Одесі можна виготовити на замовлення та купити П-подібну кухню навіть у зовсім маленьке приміщення. У цьому випадку роблять вужчі модулі. У такому випадку у господині з'являється можливість готувати, не сходячи з місця, що дуже зручно. Матеріал виготовлення, конфігурацію, декор фасадів, гарнітуру, відтінок підбирають до конкретного інтер'єру. Якщо хочете заощадити, відмовтеся від дорогої фурнітури для кутових шаф і зробіть їх звичайними. Просто розміщуйте в незручному місці посуд і техніку, якою рідко користуєтеся. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. І ваша кухня на замовлення дуже скоро прикрасить інтер'єр будинку або квартири.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.