Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кухни из пластика
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні з фасадом із пластику

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Пластик фасади для кухні в Одесі

Купити кухню у пластику

Пластик, раніше асоціювався з дешевизною та неякісним виконанням. Тепер все змінилося - матеріал став популярним рішенням серед дизайнерів, і це неспроста. Проаналізуємо, чому кухню з фасадом із пластику варто взяти на замітку.

Переваги кухонних меблів у пластиці

Почнемо з того, що фасади із пластику для кухні є комбінацією МДФ або ДСП і, власне, самого пластикового листа, який клеїться до основи за допомогою високої температури. Далі згідно технології пластикові фасади на кухню обробляються по периметру за допомогою торцювання з ПВХ або окантовки з алюмінію. Такий захід виробництва дозволяє кухні із пластику на замовлення служити своїм господарям довго та правильно.

Крім застосування сучасних технологій при виготовленні, наведемо ще кілька вагомих аргументів, чому слід купити кухню в пластиці:

  • Простота у догляді. Поверхні фасаду досить добре очищаються за допомогою м'якої тканини та води. Для цього не завжди потрібні хімрозчини.
  • Стійкість до вологи. Кухні з фасаду пластик абсолютно не схильні до пошкоджень від вологи та рідин, на відміну від тих же дерев'яних меблів, які розбухають і деформуються.
  • Розмаїття кольорової та стилістичної гами. Людина має можливість замовити кухню з пластику під будь-яке стилістичне рішення. У цьому ви можете переконатися, переглянувши наші роботи.

І, звичайно ж, ціна кухонних фасадів із пластику абсолютно прийнятна для кожного.

Як формується вартість кухні із пластику?

Розрахунок ціни на кухню з матеріалу пластик заснований на таких критеріях:

  • Метраж приміщення;
  • Вибір основи під пластик фасадів для кухні: МДФ кухні або ДСП.
  • Використовувана фурнітура;
  • Тип декоративного оздоблення.

Також, якщо ви вирішили замовити кухню пластик врахуйте варіанти обшивки. Сьогодні використовуються дві основні технології – рулонний та листовий пластик. Перший варіант – це тонший вид облицювання. Відповідно, він буде дешевшим. Другий дорожчий, але якісніший.

Детальніше ознайомити вас з усіма нюансами пластикової кухні на замовлення в Одесі можуть наші консультанти. Телефонуйте або приходьте на наші адреси магазинів.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.