Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кухня - бордовый корок
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні з фотодруком на фасадах

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні з фотодруком на фасадах в Одесі

Купити кухню з фасадами фотодрук

Одним із сучасних дизайнерських рішень в оформленні простору для приготування та їди є виготовлення кухні на замовлення з фотодруком. Розкажемо, чому не треба боятися цього.

Плюси кухні на замовлення з фотодруком

Кухні з фотодруком в Одесі виготовляються зі скла, пластику, акрилу, дерева та інших матеріалів. Переваги такого вибору такі:
  • Ексклюзив. Фотодрук дозволяє створити гарнітур, який повністю відображає вашу індивідуальність.
  • Гармонійне візуальне враження. Принт розставляє акценти таким чином, що решта оформлення не потребує декору.
  • Можливість нанести своє зображення. Можна обрати фото з нашого каталогу. Якщо прийдете зі своїм, ми без проблем нанесемо його на поверхню.
  • Простота заміни зображення. Якщо в майбутньому ви захочете оновити дизайн, можна просто змінити дверцята і у вас вийде «нова» кухня.
  • Стійкість. Фасад із зображенням по праву служитиме вам довгі роки, оскільки він не боїться термічного та фізичного впливу.
  • Прийнятна вартість. Ціна кухні з фотодруком коливається у розумних межах. Впливає на неї вибір основного матеріалу, розмір полотна декору та технологічної складності його нанесення.
Багато хто чує, що фасад кухні з фотодруком через час вицвітає, відшаровується і зрештою вимагає заміни. Ще 10 років тому це було справді так, оскільки не існувало технологій, які дають змогу нанести малюнок на поверхню якісно. Наразі фасади кухні на замовлення з фотодруком в Одесі покривають шарами лаку та сушать у променях ультрафіолету.

Ще кілька причин купити кухню з фотодруком

Грамотний вибір зображення зможе візуально розширити площу приміщення. В облік візьміть і невибагливість меблів для кухні з фотодруком: практично малюнок маскує розлучення, плями та інші забруднення. Тому вам не доведеться щодня полірувати фасади, щоб на світлі не було видно недоліків. А кухні з фасадами зі скла, наприклад, у стилі лофт також допускають нанесення на поверхню зображення. Наприклад, стильно виглядають тематичні написи чи чорно-білі фото. Тож принт – це не тільки про фрукти, квіти чи мости, як було 10 років тому. Купити кухню на замовлення такого плану є можливість у «Колорит Меблі». Ласкаво просимо до наших магазинів за адресами в Одесі для обговорення деталей проєкту!

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.