Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Стінка зі столом та виїмкою під ліжко у дитячу кімнату

Дана дитяча стінка зі столом та шафою - це чудовий вибір для батьків, які хочуть облаштувати кімнату своєї дитини функціональними меблями в єдиному стилі. Наша стінка в дитячу кімнату включає всі необхідні елементи, щоб забезпечити дитину місцем для гри, навчання та зберігання речей. Зупинимося докладніше на функціональних перевагах дитячої стінки на замовлення в Одесі.

Сама шафа стінки в дитячу та антресолі оснащена петлями з доводчиками типу GTV, що запобігає ударам дверей та захищає меблі від пошкоджень. Скриньки письмового столу працюють на направляючих з підшипниковою висувною системою, а він сам обладнаний вентилятором над радіатором у стільниці. Це дозволяє вільно циркулювати повітря у приміщенні. Крім того, при встановленні стінки з письмовим столом в дитячу ми враховуємо виступ підвіконня на 15 см, що дозволяє розмістити стіл на оптимальній відстані від вікна та забезпечити достатнє освітлення. А пенал стінки в дитячу зі столом спеціально продуманий таким чином, щоб вашому малюку вистачало місця для розподілу книг та іншого шкільного приладдя. Ніша для ліжечка знаходиться під V-подібним вирізом фасаду, що дозволяє значно заощадити простір кімнати. Крім того, зверніть увагу: стінка для школяра зі столом та шафою має зрощений фасад. Це забезпечує не тільки міцність конструкції, але й приємний для ока естетичний вигляд.

Шафа-стінка з робочим столом для дитини

Ця дитяча стінка на замовлення може бути виготовлена відповідно до індивідуальних параметрів кімнати, щоб максимально ефективно використовувати простір. Замовити меблі в дитячу кімнату не складе труднощів! Якщо вас зацікавила наша універсальна дитяча стінка з письмовим столом, телефонуйте на нашу гарячу лінію для уточнення деталей вже зараз. Також ви можете відвідати один із наших офлайн-магазинів у Одесі.

Дитяча стінка на замовлення в Одесі №23

* У вартість включена доставка та встановлення.

Безкоштовна доставка по Одесі
Виклик замірника безкоштовно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас можуть зацікавити

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.