Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Якщо ви хочете максимально практично облаштувати свій простір і в той же час гармонізувати загальний вигляд передпокою, який є візитною карткою будь-якого будинку, розгляньте даний варіант шафи. Розповімо вам його особливості.

Стильна шафа купе в передпокій - переваги та особливості

На сьогоднішній день індустрія з виробництва меблів на замовлення пропонує безліч варіацій шаф. Усі вони мають свої переваги. Але провідним критерієм є її місцезнаходження. Саме вбудовані шафи купе до передпокою залишаються найбільш оптимальним рішенням. Це обґрунтовано такими аспектами:

  • Економія простору. Шафа-купе обладнана розсувними дверима, які не вимагають місця для відкриття та закриття, на відміну від розстібних конструкцій. Це особливо важливо стосовно невеликих передпокоїв, де кожен сантиметр площі на рахунку.
  • Внутрішня організація. Можна налаштувати внутрішню конфігурацію шафи відповідно до потреб.
  • Додатковий функціонал. Модні шафи купе в передпокої часто оснащуються великими дзеркалами, що ми також врахували під час розробки свого проекту. Це позбавляє господаря будинку пошуку додаткового місця для такого необхідного предмета побуту.

І, звичайно ж, не менш важливо – стиль. Така шафа прикрасить будь-яку передпокій.

Матеріал для шафи купе

Представлена нами шафа купе – це вдале та гармонійне рішення у комбінації білого кольору та відтінку графіт. Скляні глянцеві двері такої шафи-купе виготовлені з високоякісного скла, яке відоме своєю довговічністю. А розсувна система представлена міцними роликами та напрямними, що забезпечує плавне відкриття/закриття та надійність усіх компонентів на довгі роки.

Якщо вас зацікавила така модель шафи купе до передпокою, телефонуйте! Ми докладніше розповімо про матеріали, внутрішню конструкцію та інші особливості.

Шафа купе в передпокій №24

  • Ціна (м/п) від 50 у.е.
  • Форма пряма

* У вартість включена доставка та встановлення.

Безкоштовна доставка по Одесі
Виклик замірника безкоштовно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас можуть зацікавити

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.