Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

5 ознак якісних корпусних меблів

Купити якісну кухню в Одесі

Купуючи меблі на замовлення в Одесі, хочеться, щоб вони були не тільки красивими, але і довговічними. Але як відрізнити справді якісну продукцію від тієї, що тільки добре виглядає, але не пройде випробування часом?

Маркери, які допоможуть визначити якість меблів

Звичайно, ви можете зажадати сертифікати на матеріали, що використовуються. Якщо компанія працює із продукцією добре відомих брендів – це безумовний плюс. Але не можна скидати з рахунків і правильність технології виробництва. На що треба звернути увагу:

  1. Обробка поверхні меблів на замовлення, особливо торцевої частини. В ідеалі не допускається жодних нерівностей, сколів, відшарувань, подряпин. Якщо йдеться про дверцята, особливо під час виготовлення кухні на замовлення, то край повинен виглядати єдиним цілим з фасадом – наприклад, закатаною в МДФ плівку або пластик.
  2. Стики на межі матеріалів. Погана ознака – наявність проміжків, слідів клею, люфту між окремими деталями.
  3. Задні та внутрішні стінки корпусних меблів на замовлення. Несумлінні виробники економлять на малопомітних елементах – використовують дешевші матеріали, або, ще гірше, з явними дефектами, погано обробляють торці, недбало кріплять. Акуратно виконана задня стінка без цвяхів, що стирчить, щільно прилегла до корпусу – показник якості і уважного ставлення до деталей.
  4. Фурнітура. Добросовісний виробник меблів на замовлення в Одесі не економить на ручках та фурнітурі, використовує продукцію перевірених європейських та світових брендів. Модний тренд останнього часу – повна відсутність ручок або прихованих механізмів. Перш ніж замовити таку модель, відвідайте виставковий зал і перевірте, чи зручні такі меблі особисто для вас.
  5. Висувні ящики, дверцята. Ящики в якісному виробі вільно ковзають по напрямних, засуваються та висуваються легким торканням руки. Обов’язково є спеціальні стопори, а в ідеалі – і доводчики. Дверцята прикриваються без зазорів, не провисають і не перекошуються. За наявності доводчиків і ящики, двері закриваються плавно і без стуку.

Телефонуйте, щоб замовити меблі в Одесі, що відповідають вищезазначеним умовам – добротні та якісні.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.