Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Чому шафа-купе із дзеркальними дверима настільки популярна?

Чому шафа-купе із дзеркальними дверима настільки популярна?

Здавна дзеркало займало важливе місце у облаштуванні кожного будинку. Однак, якщо в давнину воно використовувалося виключно для можливості побачити власне відображення, то сьогодні коло його застосування значно розширилося.

Дзеркальні елементи чудово доповнюють сучасний інтер’єр і офісного, і домашнього приміщення. Додаються як важливі деталі численної техніки, а також з їх допомогою вдосконалюють дизайн меблевих виробів.

Фасади шаф-купе із вбудованим дзеркалом

Декорування дверей шаф-купе за допомогою дзеркал має величезний попит серед сучасних покупців:

  1. У гардеробі ми можемо приміряти речі та одразу спостерігати себе у всій красі. Не треба мучитися, розглядаючи свій вигляд у маленькому дзеркальці;
  2. Дзеркала візуально збільшують простір у кімнаті, що не мало важливо для переважних невеликих житлових приміщень;
  3. Шафа-купе з дзеркальними дверима зможе відчутно посилити освітлення в кімнаті, за рахунок природних відбивних якостей.

Варіації дзеркального дизайну шаф

Якщо ви шукаєте шафу-купе для погано освітленої тісної кімнати, можна вибрати модель з двома-трьома дверима, оснащені дзеркалом. Однак постійно спостерігати своє відображення удома люблять далеко не всі. У такому разі рекомендується замовляти шафу з вітражним оформленням або піскоструминним малюнком. Подібні варіанти мають підвищений попит завдяки неймовірно стильному зовнішньому вигляду меблів. 

Класним рішенням, щоб уникнути свого відображення, стане також комбінований фасад. При замовленні шаф-купе в Одесі вам варто уточнити, які саме дзеркальні двері хочете. Модифікації можуть бути різні:

  • матове дзеркало
  • напівпрозоре
  • вітражні

Піскоструменя встановлюються на всі двері, на частину її, або розміщуються на кожній з них частково. Все залежить від ваших побажань. Купуйте шафи-купе із дзеркальними дверима на ваш смак – насолоджуйтесь якісними меблями на замовлення.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.