Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Ідеї дизайну кухні острів: плюси та мінуси

Кухні на замовлення від Колорит меблі

Кухні острів на замовлення надають інтер’єру сучасних рис та індивідуальності. А ще – допомагають максимально раціонально використовувати простір та виконувати зонування.

Особливості виготовлення кухні на замовлення у вигляді острова

Острівне планування та виготовлення кухні на замовлення виправдані у приміщенні площею 18-20 кв.м. Це пов’язано з тим, що мінімальна відстань від інших предметів гарнітура і до острова має бути не менше 1,5 м.
Функціонально він може об’єднувати мийку, духову шафу або варильну панель, робочий або обідній стіл, відділення для продуктів та посуду та навіть барну стійку. В останньому випадку вона просто розташовується вище за рівень основного гарнітура.

Плюси кухні острова

До переваг кухні острова на замовлення відносять:

Необмежені можливості для дизайну – розмір, форма (прямокутна, овальна, квадратна, г-подібна), матеріали, палітра кольорів. Кухні на замовлення у вигляді острова – чудовий інструмент для зонування простору. Виконані в одному стилі з основним гарнітуром, вони візуально поділяють кухонну та житлову зони в квартирах-студіях. Перш ніж приступити до виготовлення кухні на замовлення, дизайнери ретельно розробляють концепцію острова. Продумують кожну дрібницю – висоту та величину виступу стільниці, набір функціональних елементів та їх розташування, освітлення. Хороший варіант – виготовлення острова з відкидною стільницею або мобільного острівця на коліщатках, які будь-якої миті можна перетворити на повноцінний обідній стіл.

Замовити кухню острів

Мінуси кухні острова

Існують і мінуси острівних кухонь, пов’язаних із необхідністю підключення комунікацій. Добре, якщо такий варіант передбачено ще на етапі проектування чи ремонту приміщення. В іншому випадку доведеться виконати додаткові підготовчі роботи щодо підключення електрики та каналізації, витяжки. Краще використовувати електричні варильні поверхні та духовки, оскільки підключення газового обладнання потребує серйозного узгодження. Вибір матеріалів для виготовлення та оздоблення кухні на замовлення у вигляді острова, колірної гами чи стилю виконання залежить від бажання господарів.

Наскільки корисна інформація для вас

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наскільки корисна інформація для вас

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.