Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухня класична чи дизайнерська?

Кухня класична чи дизайнерська?

Комфорт, затишок, функціональність і ергономічність – це ключові критерії, ідеальної кухні, яка, як правило, є центральною ланкою будь-якого будинку. В умовах сучасного ринку кожен покупець має можливість підібрати меблі, що відповідають його вимогам: певного розміру, стилю, кольору, форми, з різних матеріалів.

Однак, незважаючи на таку різноманітність готових меблів, великою популярністю користуються дизайнерські кухні. Споживач може бути впевнений, замовляючи дизайнерську кухню, що вона ідеально впишеться у відведений простір і відповідатиме всім поставленим вимогам функціональності та зовнішнього вигляду.

Які відмінності між ними

Дизайнерською називається кухонна мебель виготовлена в індивідуальному порядку, в точній відповідності до спільного проекту замовника та професійного дизайнера (архітектора). Безумовно, такий підхід до облаштування кухонного простору надає більше можливостей у виборі стилю та дозволяє втілити у життя найнестандартніші ідеї.

Хоча класичні кухні все-таки прив’язані до конкретного стилю і не завжди гармонійно вписуються в загальний інтер’єр квартири чи будинку. Персональний дизайн-проект кухні будується з дотриманням двох основних принципів: краса і практичність.

Тобто, замовник може бути впевнений, що готова кухня буде не тільки привабливою та стильною зовні, але й максимально зручною та функціональною. При складанні дизайн-проекту кухонних меблів враховуються особливість приміщення (правильне/неправильне планування), площа, розташування вікон та дверей – все для того, щоб забезпечити високу ергономічність та гармонійність кухні в цілому.

Важливим параметром дизайнерської кухні, що вигідно відрізняє її від готових меблів, є гнучка цінова політика. Це зумовлено тим, що замовник безпосередньо бере участь у виборі матеріалів для виготовлення та оздоблення кухонних меблів (дерева, металевих конструкцій, скла та фурнітури), а тому має можливість варіювати їхню ціну залежно від свого бюджету.

Крім того, ви можете замовити дизайнерський проект кухні під ключ, не обмежуючись тільки кухонними меблями. Такий проект включає також оздоблення стін, стелі, підлоги та підбір м’яких меблів для кухонного простору.

Корисні поради щодо планування кухні

Яку б кухню ви не вибрали – у класичному стилі або дизайнерську, варто врахувати універсальні рекомендації щодо її облаштування. На стадії розробки плану важливо враховувати місцезнаходження та форму приміщення під кухню, розташування інженерних комунікацій та кількість людей, які мешкають у будинку.

Це фундаментальні параметри, з яких починається планування майбутньої кухні. Далі слід звернути увагу на такі важливі моменти:

  • На початковому етапі планування кухні необхідно точно визначити місця розташування мийки, плити та холодильника, оскільки це ключові її складові. Однак, варто пам’ятати, що плиту необхідно встановлювати на відстані мінімум півметра від миття, а холодильник розміщувати в одному з кутів кухні, щоб забезпечити єдність усієї площі робочої поверхні;
  • Високі та великі предмети меблів та побутової техніки краще встановлювати поза робочою зоною кухні для того, щоб не зменшувати візуально її простір.

Кухня на замовлення – це стиль, розмір, форма, колір та матеріал. Те, що ви можете вибрати самостійно на свій смак, незалежно від того, буде ваша кухня класичною або дизайнерською.

Пам’ятайте, що дизайнерські кухонні меблі в Одесі – це завжди якісно, надійно та довговічно. Дизайнери та інженери завжди допоможуть у виборі оптимального планування та втілять у реальність найсміливіші рішення, щоб проведення часу на кухні були приємні кожному члену вашої родини.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.