Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухня на замовлення або модульна: який варіант краще та дешевше

Кухні на замовлення в Одесі від Колорит Меблі

На перший погляд здається, що придбання готової меблевої гарнітури набагато простіше, ніж виготовлення кухні на замовлення в Одесі.

І вже точно швидше та дешевше. Але чи це так?

Порівняльний аналіз кухні на замовлення та звичайної модульної моделі

Пряма кухня без ручок мінімалізм
  1. Раціональність. Дуже рідко гарнітура з готових модулів ідеально вписується в планування, тому використовувати по максиму простір просто не вийде. А от якщо замовити кухню в Одесі, можна обіграти навіть 10 «зайвих» сантиметрів – наприклад, зробити викочувальну пляшечку або поличку для спецій.
  2. Дизайн. Виготовлення меблів на замовлення дозволяє втілити навіть сміливе рішення. Практично немає обмежень у конфігурації, поєднанні відтінків та фактур, комбінації відкритих та закритих полиць. У магазинному варіанті вибір буде набагато скромнішим.
  3. Ергономічність. Модульна кухня створюється з урахуванням усереднених ергономічних параметрів та вимог. При виготовленні меблів на замовлення господарка має можливість підібрати ту комплектацію та розміщення окремих елементів, які будуть комфортними саме для неї. Має значення зростання, частота приготування їжі, кількість побутової техніки, навіть пристрасть до окремих способів кулінарної обробки продуктів.
  4. Ціна. Часто здається, що кухня на замовлення в Одесі обійдеться надто дорого. Але дешевизна модульної кухні дуже оманлива. По-перше, вона досягається за рахунок використання більш бюджетних матеріалів. По-друге, якщо прораховувати окремо вартість корпусу, фасадів, гарної фурнітури, послуг зі збирання та доставки, то набігає пристойна сума. І ще невідомо, як її зберуть, адже ж від цього етапу безпосередньо залежить зовнішній вигляд меблів і термін її служби. Ми повністю відповідаємо як за якість виготовлення, так і за процес збирання, який здійснюється досвідченими фахівцями.
  5. Знижки. У нас діє система знижок для клієнтів. Якщо ви вирішите замовити кухню в Одесі через сайт, отримайте значну вигоду.

Наші фахівці виконають усі необхідні виміри, підготують дизайн-проект з урахуванням усіх ваших побажань, а досвідчені майстри втілять його у життя.

Ми повністю візьмемо на себе складання та доставку. Комплексні послуги завжди обходяться дешевше.

Тому, якщо ви вирішите виготовити меблі на замовлення, то це збереже ваші нерви та гроші.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.