Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухня з фен-шуй: правила для збереження позитивної енергії в будинку

Кухня з фен-шуй: правила для збереження позитивної енергії в будинку
Основою домівки є саме кухня. Тут ми проводимо дуже багато часу:
  • збираємося всією родиною
  • обговорюємо важливі питання
  • радимося
  • просто балакаємо і веселимось

Тому не можна не враховувати роль комфорту на кухні.

Як допоможе вчення фен-шуй затишку нашої кухні

Якщо ви хочете, щоб була облаштована ваша кухня по фен-шую, правилам з книги важко дотримуватися беззаперечно. Вони ж не зможуть відповідати всім нюансам окремого інтер’єру. Потрібен індивідуальний підхід для знаходження оптимального варіанта оформлення, особливо кухні на замовлення. Які ж головні поради для дизайну кухні з фен-шуй?

Одним з найважливіших моментів, що впливають на енергетику простору, є розташування приміщення. Даоська практика фен-шуй оголошує сприятливим для кухні східний напрямок. Де їжа довше зберігає свої поживні якості, а людина отримує приплив позитивних емоцій.

Непоганим стане південно-східне та південне розташування кухні. Тут легко та швидко готуються продукти. Якщо ваша кухня знаходиться на заході або півночі, згідно з фен-шуй, є ризик спостерігати уповільнення травних процесів і прискорення псування їжі.

Розташування кухонних меблів: поради та заборони

Не можна розміщувати вхід на кухню навпроти вхідних дверей, щоб не виганяти багатство та добробут із дому. Якщо планування будинку все ж таки виключає можливість переміщення кухні або її дверей, потрібно біля входу в кухню розмістити яскраву деталь, що відволікає увагу.

Потрібно уникати різнорівневості: чим простіше і рівніше поверхня і стіни, тим вибагливіше приміщення для позитивної енергії. Важливо стежити за дотриманням трикутника «мийка-холодильник-плита». Щоб стихії Вогню і Води не були сусідами, щоб уникнути розбратів у сім’ї. Якщо уникнути такого поганого розміщення не можна, можна розділити дві стихії третьою – Деревом (поставити рослину, дерев’яний стіл).

Неприйнятні дзеркальні поверхні для кухні. Адже вони, найімовірніше, поділені на ділянки, тому можуть «розбити» ваше життя. Загострені кути, деталі, що виступають, і відкриті полиці також виключені. Оскільки створюють умови виникнення негативної енергії ша.

Дотримуючись цих кількох правил, ви збережете затишок і тепло вашого будинку, а також притягуватимете позитивну енергію.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.