Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухонний гарнітур без ручок: плюси та мінуси

Кухонний гарнітур без ручок: плюси та мінуси

Завдяки моді на мінімалістичний та лаконічний дизайн інтер’єрів кухонний гарнітур без ручок користується все більшою популярністю.

Всі питання та побажання клієнтів обговорюються ще на стадії проектування гарнітуру. Зі свого боку, ми гарантуємо високу якість виготовлення меблів для кухні на замовлення та надання надійних гарантій.

Переваги меблів із прихованими ручками

Такі меблі не тільки красиві, а й ергономічні. В умовах обмеженого простору фурнітура, що випинається, не просто займає місце, але і стає:

  • Джерелом травм (синці, садна, забиті місця);
  • Швидко мажеться гарнітур. Хазяйки добре знають, як саме складно мити кріплення ручок. Видаляються ці забруднення насилу, із застосуванням спеціальних миючих засобів та щіток.
  • Ручка на дверцятах чіпляється за сторонні предмети або ушкоджує стінку, бічну панель холодильника

Погодьтеся, вм’ятини, подряпини на стінах чи побутовій техніці зовсім не прикрасять кухню.

Сучасний кухонний гарнітур без ручок дозволить господині відкрити шафку простим натисканням пензлем або тильною частиною долоні, ліктем. Це особливо зручно, якщо руки забруднили фаршем або тістом.

Щоб таке стало можливим, виробники використовують фурнітуру механічних систем Push-to-Open і Tip-On. Усередині конструкції “ховаються” пружини, які реагують на кнопку-штовхач і висувають фасад чи ящик.

При цьому варіанти фасадів можуть бути різними – пластик в алюмінії, фотодрук, фарбоване скло в прихованому алюмінієвому профілі, пластик, акрил, фарбований фасад, у тому числі, художня аерографія.

Гідну альтернативу смарт-фурнітурі представляють вбудовані (врізні) ручки. Візуально вони виглядають як частина алюмінієвого профілю нижнього або верхнього краю фасаду або як широкий паз, металеві накладки. Відкриваються вони традиційно, а виглядають – сучасно та стильно.

Недоліки кухонних меблів із прихованими ручками

Мінусів небагато, але вони все ж таки є:

  1. Гарнітур зі смарт-фурнітурою потребує ідеально рівної поверхні та якісного монтажу. Найменший перекіс або провисання дверцят кухонного гарнітура без ручки, ящика негативно відбивається на функціональності механізму;
  2. Подібна фурнітура з’явилася на нашому ринку відносно недавно і коштує вона дорожче за звичайну;
  3. Механічні системи-відкривачки підходять не для всіх видів ящиків, і тоді використовуються альтернативні варіанти.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.