Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Меблі на замовлення: 5 міфів

Меблі на замовлення: 5 міфів

На щастя, часи дефіциту минули, і тепер не треба записуватися в чергу, щоб купити банальну “стінку” або “кухню”. Більш того. Сьогодні стало звичайною практикою виготовляти меблі на замовлення – це зручно та стильно. Проте, деякі люди перебувають у полоні хибних стереотипів, які потребують роз’яснення.

Найбільш поширені міфи

Міф 1. Готовий варіант відрізнятиметься від первісного задуму

Таке може статися лише у тому випадку, якщо замовник захоче внести зміни після затвердженого ескізу. Ще на етапі проектування дизайнер погоджує розміри та конфігурацію майбутньої замовлених меблів, вибір матеріалу та його відтінок, спосіб відчинення дверей тощо.

Міф 2. Виготовлення гарнітура на замовлення – це занадто довго

У нас є всі необхідні матеріали та комплектуючі, досвідчені фахівці та відпрацьована технологія. З моменту замовлення до складання виробу проходить не більше 3 тижнів.

Міф 3. Меблі на замовлення – це не дорого

Ми працюємо з якісними матеріалами та фурнітурою, тому наші вироби не можуть бути дешевшими за магазинні аналоги. До того ж, штучний товар, який виготовляється за індивідуальним проектом, завжди дорожчий за стандартну модель. При цьому різниця в ціні цілком виправдана гідним результатом.

Міф 4. Меблі з дорогих і дешевих матеріалів виглядають практично однаково, то навіщо платити більше.

Справді, кухонний гарнітур із найдешевшого ламінованого ДСП зовні може виглядати так само, як і його “зібрат” із МДФ. Але різниця дуже швидко проявиться у процесі експлуатації.

Дешеві матеріали погано протистоять волозі та механічному впливу, вони набухають, стираються. У пухкому ДСП слабо тримається фурнітура, тому дверцята перекошуються. Ще один важливий момент – безпека використовуваних матеріалів для здоров’я людини. Швидше за все, в дешевому ДСП використовуються шкідливі наповнювачі та смоли, тому є сенс купувати меблі із сертифікованих матеріалів.

Міф 5. Громіздкі меблі не пройде через дверний отвір

Це твердження абсолютно безглуздо, тому що ми привозимо гарнітури в розібраному вигляді і збираємо прямо на місці установки. Майстер має можливість нівелювати нерівності підлоги і відрегулювати дверцята, що направляють.

Як бачите, більшість побоювань абсолютно необґрунтовані. Навпаки, вибираючи виготовлення якісних меблів на замовлення, ви отримаєте гідну продукцію з урахуванням усіх своїх побажань та особливостей планування.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.