Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Помилки в інтер’єрі кухні

Кухня з фен-шуй: правила для збереження позитивної енергії в будинку

Облаштовуючи свій простір, не можна нехтувати ні дотриманням односпрямованого стилю, ні відповідністю дизайну та розміщенням меблів вашим потенційним потребам. Які ж трапляються помилки в інтер’єрі кухні?

Незручний кухонний трикутник

Йдеться про миття, холодильник і плиту, простір яких має бути максимально «налаштований під господарів». Кожен кут має бути доступним і неподалік сусіднього. Щоб не перетворювати процес готування ні на марафон, ні на гру «Набий синець об меблі», потрібно дотримуватися оптимального периметру кухонного трикутника – 3,5 – 7,5 метра.

Багато посуду – мало полиць

Хороша господиня любить збирати безліч різних баночок та коробочок з достатком запасів їжі, і часто кількість спецій та смакот перевищує ліміт місця на стелажах та в ящиках. Припускати таку помилку в інтер’єрі кухні не можна, тому спочатку слід подбати про встановлення в ній потрібної кількості полиць і шаф.

Напівтемрява гарна для спальні, але не для кухні

Економічність – гарна якість, але економити на освітленні кухні не слід. Процес готування вимагає уважності та обережності, які складно дотриматися без гарного освітлення. Так, крім головного світильника, варто обладнати кухонне приміщення декількома із спрямованим світлом.

Міні-стільниця

Часто господарі віддають перевагу покупці кухні на замовлення або готову з невеликою робочою поверхнею, не надаючи цьому уваги, і дуже дарма. Маленька стільниця не дозволить якнайкраще використовувати переваги навіть самої функціональної кухні.

Вийти з подібної ситуації можна за допомогою покупки барної стійки чи кухонного острова. Але не переборщіть з їхніми габаритами, щоб не порушити гармонійність та практичність усіх меблів, в принципі.

Помилки в інтер’єрі кухні неминучі, якщо її облаштуванням ми займаємося самостійно. Щоб забезпечити максимально можливе поєднання ергономічності, функціональності та краси в приміщенні, потрібно мати достатній обсяг знань і досвіду в цій галузі. Чи не краще звернутися до фахівця?

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.