Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Професійний догляд за шафою-купе самотужки

Професійний догляд за шафою-купе самотужки

Дбайливе ставлення до меблів визначає тривалість її роботи в презентабельному вигляді. Перед покупкою шафи-купе слід відразу позначити її майбутнє місце в кімнаті, враховуючи ступінь стійкості матеріалу до сонця. Якщо він здатний зазнати такого впливу, слід знайти захищене від прямих променів місце у приміщенні.

Фактор температури та вологості повітря

Гранично важливим фактором, на який потрібно звертати увагу ще до придбання меблів, є рівень вологості і температури. Правильний догляд за шафою-купе передбачає його перебування у кімнатах, де вологість трохи більше 75%, інакше меблі деформуються.

Якщо ж ви хочете купити шафу-купе з натурального дерева, пам’ятайте, що занадто сухе повітря загрожує виникненням на них тріщин. Не можна зберігати меблі поблизу приладів, що нагріваються, оскільки порогова температура дорівнює 45°С. Руйнівно впливає на шафи-купе також і холод – їх не можна тримати у приміщеннях, де температура нижче 5°С.

Механічний фактор

Сильне навантаження на полиці, штанги та інші елементи шафи-купе, безумовно, максимально скорочує термін його служби. Потрібно фізично правильно розподіляти вагу на цих нішах. Якщо ж речей занадто багато, то слід задуматися про покупку додаткової шафи або іншої, більш місткої.

Належний догляд за шафою-купе включає і особливу увагу його напрямного профілю. По-перше, мається на увазі регулярне видалення пилу з усіх деталей, щоб уникнути виходу з ладу механізму. При необхідності періодично змащувати елементи для підтримки плавності ходу дверей по профілю.

Чинник меблів

Якщо на поверхні шафи утворилися плями, їх видаляють губкою, змоченою в слабкому мильному розчині, який забирається вологою тканиною, потім протирається насухо. Догляд за шафою-купе з дзеркалами вимагає їхнього особливого чищення. Вона проводиться за допомогою розчину нашатирю з теплою водою (1 мл/1 л) або спеціальних засобів для дзеркал, але в жодному разі не для вікон.

Термін служби будь-яких меблів обмежений, але не варто прискорювати її «кінець» недотриманням правил експлуатації.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.