Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Розміри шаф-купе та самостійний розрахунок

Поставивши собі за мету замовити шафу-купе, оптимальний за вартістю, дизайном, практичністю та іншими важливими параметрами. Особливу увагу необхідно приділити обчисленню передбачуваних габаритів виробу.

Деякі підприємства-виробники меблів пропонують розрахунок розмірів шафи-купе за окрему платню. Однак більшість високопрофесійних компаній надають можливість викликати фахівця безкоштовно.

Проектування меблів є складним завданням із безліччю нюансів. Це варто враховувати під час проведення вимірів. Людина, яка має великий досвід у своїй сфері, зможе:

  • точно та правильно позначити розміри шаф-купе
  • допомогти замовникам вибрати максимально зручне та практичне місце, з плануванням будь-якої складності

Таким чином, розумніше та простіше розрахунок розмірів шафи-купе покласти на плечі професіоналів. Щоб уникнути подальшої покупки, що не підходить за параметрами меблів.

Як визначає майбутні місця та розміри шаф-купе фахівець

Досвідчений замірник у перші хвилини перебування в приміщенні вже зможе оголосити рівень складності установки меблів. Так, розміри шаф-купе підбираються виключно ретельно, враховується кожна деталь інтер’єру, кожна дрібна вада.

Необхідна щільність розташування майбутнього виробу до стіни та стійкість на підлозі може неабияк зіпсуватися. Через що можуть самі ковзати двері, висуватися ящики. Оскільки стіни, підлоги і стелі неідеальні навіть у сучасних квартирах, а в будівлях радянських часів, що переважають сьогодні, – тим більше.

Також до уваги беруться ухил підлоги та її матеріал. Ковролін та старий паркет, наприклад, вимагають встановлення шафи на спеціальну підкладку. Будьте впевнені, спеціаліст допоможе вам визначитися з усіма деталями майбутньої покупки. Від місця розташування меблів до матеріалів ручок.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.