Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Розсувна система для дверей шафи-купе

Розсувна система для дверей шафи-купе

Гарна, якісна і довговічна шафа-купе – задоволення недешеве, і одним з факторів, що найбільше впливають на її ціну, є розсувна система для дверей шафи-купе. Існує два різновиди її профілю: економ-клас, виготовлений із сталі, та клас «люкс» – з алюмінію.

Нержавіюча сталь сама по собі є міцним та довговічним матеріалом, проте алюмінієва система характеризується більш високим рівнем зносостійкості завдяки жорсткості та легкості конструкції. Якщо вас цікавить виготовлення шаф-купе з надійною системою, варто дізнатися про її виробників.

Розсувна система для дверей шаф-купе пропонується багатьма виробниками, найпопулярніші з яких Komandor, Raumplus, ADS і Integra.

Komandor

Розсувна система для дверей шаф-купе Komandor відрізняється багатошаровими профілями, покритими спеціальними лаком та оболонкою, що максимально захищають від корозії. Також її особливістю є висококласні ролики з зачепами, що забезпечують функцію «anti-jump», перешкоди для зісковзування з напрямних.

Raumplus

Багаторічний досвід роботи в галузі виготовлення таких конструкцій, як розсувна система для дверей шаф-купе, робить німецьку компанію Raumplus однією з найбільш затребуваних та шанованих. Досконалість технології виробництва пристрою ковзання та алюмінієвого профілю дозволяє досягати унікальних результатів. Жорсткий та легкий профіль із алюмінію підвищує термін гарантії системи до 25 років.

ADS

Українське підприємство стрімко розвивається та набуває поваги клієнтів, завдяки високій якості продукції. Воно оснащене обладнанням відмінної якості. Продукція створюється із застосуванням останніх технологічних рішень.

Integra

Двері, що безшумно і плавно рухаються по підвісній системі Integra – унікальна новинка на ринку. Комплект передбачає включення амортизаторів, які кріпляться зсередини шафи, зберігаючи її автентичну красу. Ролики цієї системи можуть у різний спосіб регулюватися, що також спрощує експлуатацію меблів.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.