Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Топ-10 ідей дизайну маленької кухні

Топ 10 ідей від Колорит Меблі

Маленьку кухню можна і потрібно зробити зручною, а за певних зусиль, і більш просторою.

Що радять дизайнери

Застосувати такі ідеї:

  1. Запросити спеціаліста для проектування кухні на замовлення. Такі меблі враховують особливості планування та дозволяють максимально ефективно використовувати кожен квадратний сантиметр простору.
  2. Вибрати правильну конфігурацію гарнітури. Вона може бути як лінійною, так і кутовою, розташовуватися вздовж найдовшої стіни і навіть під вікном. Скруглені лінії шаф біля дверей більш кращі з погляду ергономіки і роблять інтер’єр більш легким і повітряним.
  3. У вузькій кухні варто замовити верхній ярус шаф висотою під саму стелю, зменшивши їх глибину. Обсяг місця зберігання залишається колишнім, і навіть збільшується.
  4. Зробити нижній ряд шаф менш глибоким. У цьому випадку традиційну газову плиту краще замінити на двоконфоркову варильну панель (розташувати її горизонтально) та окрему компактну духовку.
  5. Виготовлення кухні на замовлення з фасадами в тон оздоблення робочої стіни дозволить візуально збільшити площу приміщення.
  6. Для цих цілей можна повністю відмовитися від верхнього ярусу гарнітури, замінивши його витонченими відкритими полицями.
  7. Використовувати цоколь як додаткове місце зберігання, організувавши під столами-тумбами викочувані горизонтальні ящики.
  8. У кухнях на замовлення передбачити додаткову стільницю. Її можна вбудувати під основну або зробити відкидною.
  9. Викочуванний або складний столик істотно заощадить місце. Його ховають у спеціальну нішу під стільницею або на стіні.
  10. Задіяти простір під кромкою мийки, організувавши там невелику секцію для зберігання кухонних губок та інших дрібниць.
Варіанти для маленької кухні від Колорит Меблі

Шукайте нестандартні та зручні рішення

Плануючи виготовлення кухні на замовлення, не заощаджуйте на таких пристосуваннях, як кутова карусельна полиця, секції викочування між стіною і холодильником або в аналогічних вузьких нішах. Не потрібно обмежувати політ фантазії та відмовлятися від розміщення мийки під вікном, тому що змішувач заважатиме відкривати вікно. Для цих випадків давно передбачені змішувачі, що складаються.

Багато сміливих ідей для дизайну маленьких кухонь під замовлення прийшли з Франції, де існують крихітні студії. Наприклад, нудні рейлінги замінити перфорованою металевою панеллю з безліччю гачків.

Сподіваємося, ви обов’язково прислухаєтеся до порад професіоналів та використаєте деякі ідеї.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.