Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Трендові шафи-купе у 2023-2024 році

Шафа-купе – містке сховище для речей та відмінний аналог у вбиральній кімнаті. Але, крім функціональних вимог, є ще й естетичні критерії, яким мають відповідати такі меблі. Тенденції у дизайні шкаф-купе постійно змінюються. Бажаєте купити актуальну, сучасну модель? Розкажемо, на які критерії рекомендують орієнтуватися дизайнери інтер’єрів у 2023-2024 році.

Ставка на гладкість

Замовити Шафу-купе в Одесі

Шафи-купе з гладкими фасадами – безумовні лідери продажів цього сезону. Причому панелі мають бути 100% гладкими, матовими. Занадто стримано і навіть нудно? Можете розбавити фасади вишуканим декором – наприклад, паралельно розташованими лініями чи геометричними візерунками.

Розглянуті моделі підійдуть для різних приміщень. Він місткий та має універсальне виконання.

Дерев’яні вставки

Зверніть увагу на витончені, розкішні, елегантні шафи білого кольору із вставками із натурального дерева. В особливому тренді зараз приховані (непомітні моделі). Вони зливаються зі стінами і максимально гармонійно вписуються в навколишній простір. Такі шафи-купе роблять вбудованими. Фасад може повністю імітувати стіни чи мати близький до них дизайн.

Дерев’яний декор – еко-тренд 2023-2024 року. Також для обробки застосовують пластикові, дзеркальні панелі або шпалери. Але саме дерево – лідер у плані естетики, розкоші та відмінного смаку.

Глянець

Блискучі та яскраві глянцеві фасади у 2023-2024 році теж не вийшли з моди. Але зараз дизайнери роблять ставку на суцільне полотно, а не на вироби з яскравими кантами. Не забувайте, що в меблевій, інтер’єрній моді головними трендами є лаконічність та стриманість. Вам достатньо замовити шафу з глянцевим блискучим фасадом – зайвий декор швидше зіпсує враження, ніж навпаки. Якщо все-таки захочете використати додаткові елементи, то вони мають бути стриманими, мати сріблястий або інший тон. Невеликі візерунки допускаються.

Дерев’яні фасади

З дерева можна робити не тільки декоративні вставки, але й фасади. Сучасний світ відомий трендом боротьби за екологічний спосіб життя. Такий підхід повністю виправданий і знаходить своє відображення у дизайні інтер’єрів. Шафи-купе з дерев’яними дверцятами – це не лише розкішно, практично, універсально, а й модно. Зупиняйтеся на масиві або шпоні, стандартній фанері з урахуванням бюджету.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 3.7 / 5. Кількість голосів: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 3.7 / 5. Кількість голосів: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.