Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Тренди дизайну кухонних меблів на 2023-2024 рік

Тренди дизайну кухонних меблів на 2023 рік

Існують різні стилі дизайну кухонних меблів. У 2023-2024 році особливою популярністю користується мінімалізм, еко та хай-тек. Зовсім не в тренді – елементи бароко та рококо, барні стійки, фотодрук на фасадах.

Дизайнери радять відмовитися від усього зайвого на користь максимальної функціональності, уникати яскравих принтів та відкритих полиць, які стають місцем нагромадження «зайвих» речей.

Особливості дизайну для маленької кухні

Характерна риса модних меблевих гарнітурів – прості та рівні фасади без ручок, декоративних елементів. Хороше рішення – максимально “непомітні” верхні шафки і навіть їхня повна відсутність. Якщо матеріал виконання фасадів перегукується з відтінком та фактурою стіни, кухні маленької площі здаються більш просторими. У невеликий метраж ідеально впишеться лінійний гарнітур та проста столова група. Роль столика з успіхом виконає широке підвіконня, що переходить у стільницю.

Що стосується дизайну кутових кухонь, найпоширеніший варіант – з миттям у тумбі-трапеції. Г-подібний гарнітур дозволяє майстерно обігравати незручне планування, наприклад, з вентиляційним коробом. Для цього достатньо зменшити глибину підлогових тумб.

Сучасні кухні на замовлення дозволяють раціонально задіяти кожен сантиметр площі. Важливе значення має колірна гама. Стиль еко передбачає використання відтінків, близьких до натуральних – пісочний, молочний, бежевий. Допускається застосування світло-блакитної палітри, колір соковитої зелені або ягід. Органічно в маленькій кухні виглядають білі фасади або дверцята з натурального дерева світлих відтінків.

Кухні з островом – модний тренд 2023-2024

Хазяйки напевно оцінять кухні з островом у комплекті з лінійними гарнітурами. Уздовж стіни розміщують меблі та техніку, що вбудовується. З погляду ергономіки ідеальний варіант – вмонтована в острів мийка з розташованою навпроти варильною поверхнею.

Модні минулого сезону глянсові фасади поступаються місцем матовим. Такі поверхні не потребують складного догляду та скорочують час збирання.

Основні ознаки сучасної кухні

  • ергономічність;
  • відсутність складних елементів декору;
  • тонкі стільниці;
  • прихована фурнітура;
  • чіткі лінії та форми;
  • орієнтованість на побутову техніку, що вбудовується.

Звертайтесь, якщо цікавить виготовлення кухонь на замовлення в Одесі. Запевняємо, вам сподобається результат.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.