Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Виготовлення кухонних меблів на замовлення

Виготовлення кухонних меблів на замовлення

Компанія «Колорит Меблі» в Одесі спеціалізується на виготовленні меблів на замовлення. У послуги підприємства входить виготовлення шаф-купе, офісних та дитячих меблів, а також виробництво меблів для кухні.

В основному «Колорит Меблі» надають послуги виготовлення меблів на замовлення, враховуючи індивідуальні побажання клієнта. Однак є можливість придбання вже готових вітринних зразків.

У чому полягають переваги меблів, виготовлених на замовлення?

Насамперед, у тому, що меблі, виготовлені на замовлення, можна підігнати за індивідуальними параметрами та розмірами, а також проявити фантазію при виборі кольору та матеріалу. Також виготовлення меблів на замовлення обходиться клієнту набагато дешевше, ніж придбання готових, тому що він сам вибирає всі матеріали.

При проектуванні кухні насамперед враховується комунікація: розташування електричної проводки, газових труб, вентиляції та каналізації. Завдяки цьому зонуванню, можна грамотно розрахувати габарити та найбільш зручне розташування кухні.

Стандартні параметри кухонних меблів – це приблизно 2,20 м, що включають габарити верхніх і нижніх полиць. Однак, найчастіше, розмір кухонного гарнітура, виготовленого на замовлення, залежить від розмірів та особливостей спеціально відведеного для нього приміщення.

Вибираючи меблі для кухні в «Колорит Меблі», можна скористатися послугами дизайнера, який врахує всі побажання клієнта, а також особливості планування приміщення, розташування інженерних комунікацій, дверей та вікон. У послуги дизайнера входить також виготовлення дизайнерської кухні «під ключ», що передбачає не тільки проектування кухонного гарнітура, але також оздоблення стін, стелі, підлоги та підбір інших кухонних меблів, що завершує цілий дизайн-проект кухні.

Меблі для кухні – особливості вибору матеріалу

Якщо виникає потреба замовити мебель в Одесі, а особливо кухонну, нерідко вибір одеських клієнтів падає на шикарний дерев’яний фасад кухонного гарнітуру. Безсумнівно, натуральне дерево виглядає дуже ефектно та дорого, і це ідеальний варіант для тих, кому важливий насамперед оригінальний дизайн кухні.

Однак, вибираючи матеріал, з якого будуть виготовлені меблі, слід керуватися не тільки естетичними міркуваннями, але також враховувати практичну сторону цього питання. Для тих, кому важливо, щоб меблі служили довго і надійно, рекомендується звернути увагу на матеріал МДФ, відомий своєю міцністю та термостійкістю.

Недорогі кухонні меблі з ламінованої МДФ можна придбати у всіляких кольорових гаммах або ж імітувати таке покриття під деревину. Існує варіант дещо дорожче – зокрема, шпонована МДФ, що складається з шару натурального дерева.

Як ламінована, так і шпонована МДФ є чудовою альтернативою дорогому і менш практичному фасаду з натуральної деревини. Більш економним варіантом будуть кухонні меблі, виконані з ДСП і покриті ламінатом, проте такий матеріал складно назвати довговічним. «Колорит Меблі» надає величезний вибір кухонних меблів на замовлення. Фахівці враховують будь-які переваги та побажання клієнтів, що свідчить про рівень професіоналізму компанії на одеському ринку.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.