Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Як правильно зробити вибір шафи-купе: п’ять етапів покупки

Як правильно зробити вибір шафи-купе: п'ять етапів покупки

Часто нас лякають такі великі кроки в облаштуванні квартири, як покупка шаф-купе, ліжок та інших об’ємних меблів. А все тому, що фінансова сторона подібних придбань змушує годинами замислюватися про ступінь їхньої потреби. Крім того, ми боїмося власної некомпетентності у питанні.

Вибір шафи-купе “під мікроскопом”

Отже, щоб уникнути захаращення наших домашніх обителів нафталіновими речами, пропонуємо перелік кроків, які значно спрощують вибір шафи-купе.

Етап перший – визначити його майбутнє розташування у квартирі та кімнаті. Якщо ви шукаєте шафу для спальні, не бажано брати дзеркальні двері відповідно до законів навчання фен шуй.

Краще зупинитися на піскострумному, вітражному, фотодрукованому оформленні, або хоча б встановлювати шафу не навпроти ліжка. Для решти кімнат дзеркала є прийнятними. Зауважте, що шафа-купе може вбудовуватись у каркас приміщення, значно заощаджуючи наш бюджет.

Етап другий – підрахувати зразкові габарити шафи, з урахуванням необхідної його місткості та особливостей інтер’єру. Не радять замовляти шафу-купе шириною менше метра та висотою – менше 180 і більше 300 см.

Вибір шафи-купе замість звичайного передбачає враховувати в розрахунку її глибини «огорожу» 10 см на розсувну систему. Тому слід зупинятися на глибині понад 60 см. Важливо добре продумати:

  • типи, розміщення та кількість полиць
  • скриньки
  • штанги для вішалок, згідно виду та об’єму гардеробу та інвентарю, які у ньому зберігатимуться

Безпосереднє придбання шаф-купе

Третій етап – вибрати магазин меблів, де представлений широкий асортимент, і прийнятні ціни на шафи-купе в Одесі. Менеджер вислухає всі ваші побажання, допоможе визначитися з питаннями, що цікавлять. Запропонує низку оптимальних моделей меблів.

Четвертий етап – укладання договору з термінами виготовлення та способу оплати. Далі протягом кількох днів дизайнери працюватимуть над ескізом та прорахунком потрібної фурнітури та матеріалів. Після чого з вами зв’яжуться для коригування, підтвердження замовлення та оголошення вартості проекту.

Етап п’ятий – підготовка місця під майбутню шикарну шафу-купе. Його установка та безпосередня подальша насолода обновкою.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.