Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Як вибрати кухню, яка не набридне

Щоб нова кухня радувала якомога довше, була зручною, функціональною та не набридла своїм господарям, при замовленні потрібно заздалегідь ретельно продумати всі нюанси. Виготовлення кухні на замовлення – процес відповідальний. Замовити кухню в Одесі можна чи не на будь-якому базарі, але очевидно, що в такій важливій справі не варто приймати необачних рішень. Адже лише довіряючи професіоналам із бездоганною репутацією, ви можете розраховувати на якісний продукт.

Які переваги кухні на замовлення?

Переваг маса. По-перше, кухонний гарнітур буде виготовлений за індивідуальними розмірами вашого приміщення і впишеться ідеально, без зазорів і кутів, що випирають. По-друге, ви отримаєте можливість творити, створювати авторські варіанти кухні виключно на свій смак. І по-третє, зможете сформувати таку кухню, яка потрібна саме вам: ідеальну за наповненням, функціоналом та ергономікою.

Які матеріали використовують для виготовлення кухонь?

Віддаючи перевагу кухні на замовлення в компанії «Колорит Меблі», ви можете вибрати будь-які варіанти колірних рішень, фасадних матеріалів та стільниць за вашим дизайн-проектом:

Як вибрати кухню

Ми готові втілити в життя найзухваліші проекти! «Колорит Меблі» постійно поповнює товарний ряд фасадних панелей, стільниць та фурнітури, спостерігаючи за світовими тенденціями у дизайні та функціоналі меблів. У нашій компанії ви зможете знайти матеріали на будь-який смак, колір та гаманець!

Як вибрати кухню на замовлення?

В першу чергу потрібно визначитися зі стилем та дизайном кухні та вибрати те, що підходить вашому інтер’єру. Також важливе розташування та розмір місця для приготування: яка це кухня – студія чи окрема, пряма чи кутова, велика чи не дуже. Тепер можна подумати над нюансами: яку кухню замовити – матову чи глянсову, які кухні є найпопулярнішими, які нові матеріали з’явилися у виробників. Професіонали компанії «Колорит Меблі» розкажуть і покажуть вам найкращі зразки дизайну, робочих панелей та якісної фурнітури і втілять у життя вашу мрію про найзручнішу та найгарнішу кухню.

Скільки коштує кухня на замовлення?

Вартість кухні на замовлення в Одесі залежить від багатьох факторів. При розрахунку ціни враховуються:

Як замовити кухню в Одесі?

Дуже просто – звернутися до компанії «Колорит меблі»! Вже понад 17 років ми виготовляємо кухні на замовлення та працюємо у всіх стилях та напрямках меблевого дизайну. Наші клієнти іноді повертаються, але лише тому, що рекомендують наші послуги з виготовлення кухонь в Одесі своїм друзям, родичам та сусідам. З нами приємно працювати, а користуватись нашими кухнями – одне задоволення!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.