Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Які переваги виготовлення меблів на замовлення

Вартість кухонь

Одним з найважливіших аспектів при виборі меблів є її майбутня гармонія та сумісність з інтер’єрами та його предметами. Для того, щоб меблі ідеально вписалися в кімнату найкраще її виготовляти на замовлення.

Переваги вбудованого кухонного гарнітуру

Кухня – це високотехнологічне і багатофункціональне приміщення в будь-якому будинку або квартирі. До її облаштування необхідно ставитися максимально серйозно. Велике значення гратиме абсолютно все. Саме тому виготовлення меблів для кухні на замовлення має низку переваг:

  • Завдяки індивідуальному проекту дизайнер зможе максимально використовувати існуючий простір. Особливо це актуально для малогабаритних кухонь, де ергономіка відіграє важливу роль;
  • Можливість самостійно контролювати вартість кухонного гарнітуру. Якщо бюджет не обмежений, можна сміливо вибирати дорогі фасади та висококласну фурнітуру. Досвідчений дизайнер порадить способи здешевити конструкцію без втрати її функціональності. Погодьтеся, що це великий “плюс” у виборі меблів на замовлення;
  • Замовник завжди бере участь у розробці проекту, а значить кожна поличка і ніша будуть у відповідному місці, на його думку. Це також дає можливість відразу ж підлаштувати кухонний гарнітур під існуючу побутову техніку або інше кухонне начиння, для зберігання якого потрібні нестандартні полиці або шафи;
  • Замовник має можливість підібрати необхідні фасади, їх колір та фактуру.

Як правильно підібрати гарнітур

Перед тим, як звертатися до дизайнера, замовник повинен самостійно продумати майбутні кухонні меблі. Визначитися, чого він чекає від неї, які функціональні особливості вона повинна мати, яку техніку доведеться вбудовувати.

Обміркувати, чи є потреба в проектуванні нестандартних кухонних секцій. Різних нововведень ергономіки в сучасному меблевому проектуванні безліч. Замовні кухні повинні максимально відповідати геометрії кімнати. Найпопулярніші варіанти кухонних гарнітурів:

  1. Малогабаритна кухня. Варто вибирати Г-подібний збудований кухонний гарнітур. Він повинен займати весь простір від підлоги до стелі. Добре, якщо техніка так само буде вбудована. Кольори варто вибирати світлих теплих тонів, бажані скляні та дзеркальні фасади.
  2. Вузька довга кухня. Ідеальним варіантом стане однорядна кухня на замовлення. Обідню зону можна облаштувати біля підвіконня, замовивши розкладні столи-трансформери.
  3. Велика квадратна кухня. Підійде П-подібний меблевий гарнітур. При цьому не варто робити шафи під стелю. Якщо цього не уникнути, варто використати прозорі фасади.

Займаючись плануванням гарнітура варто врахувати, що фасадні дверцята шаф у відкритому положенні не повинні заважати вільному пересування кухні. Якщо це неможливо, альтернативою стануть розсувні конструкції.

На кухні завжди має працювати правило робочого трикутника, який складається з холодильника, плити (варильної панелі) та мийки. Робота в кожної з цих функціональних одиниць не повинна заважати вільному доступу до двох інших. Тому необхідно розділяти їх робочою поверхнею. Для малогабаритних кухонь гарнітури виготовляють найчастіше з кутовим миттям або плитою.

Кухня на замовлення в Одесі стане відмінним рішенням для облаштування робочої та обідньої зони. Головне вибирати сумлінних та перевірених виробників.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.