Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Яку стільницю для кухні краще вибрати

Стільниця для кухні

Навіть найкращі кухні під індивідуальне замовлення можуть швидко втратити привабливість через неправильний вибір стільниці. Це найбільш вразлива частина гарнітури, яка зазнає підвищеного навантаження.

Ідеальний варіант повинен мати такі якості:

Щодо дизайну, то тут все залежить від індивідуальних переваг. Важливо гармонійне поєднання матеріалів корпусу та стільниці. Вирішили купити кухню Прованс з натурального дерева? Стільниця з дешевого ЛДСП зіпсує все враження, а ось керамічна облицьована плиткою буде дуже доречною.

Універсальне рішення – акриловий камінь. Стільниця з цього матеріалу підійде як до прямої кухні, так і до кутової моделі, до корпусу складної конфігурації. Цей матеріал може бути будь-якого кольору та текстури. Технологія виготовлення спочатку передбачає відсутність стиків та швів, відтворення елементів різної ширини та форми без втрати міцності. Така стільниця – просто знахідка для кухні модерн з її вигнутими фасадами. Матеріал не має часу, тому не вбирає забруднення, легко миється, але має низьку термостійкість і боїться впливу кислот. Ще один істотний недолік – висока вартість.

Хороший варіант для бюджетних меблів на замовлення – стільниця із МДФ. Більш практичні матові світлі поверхні. На темному та глянцевому фоні з часом будуть помітні сліди потертостей.

Тепер ви знаєте, як вибрати стільницю та на що звернути увагу.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.