Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Якщо ви вирішили створити ідеальний кухонний простір, найкращим рішенням буде замовити кухню за індивідуальним проектом. Розглянемо докладніше, які техніки та креативні дизайнерські рішення забезпечили цій моделі весь спектр сучасних тенденцій.

Кухня за вашими розмірами – про проект

Загальне враження про проект конструкції у господаря формується у процесі її використання, виходячи з деталей. Насамперед, велике значення при виборі кухні надається фасадам. У нашій моделі вони виготовлені з фарбованого матового МДФ полотна. Приємний оку їхній естетичний вигляд надає метод глибокого фрезерування, який виготовляється нашими фахівцями з індивідуального креслення. Нотку аристократичності до загального вигляду привносять декоративні пілястри та цоколь, які також виконані з МДФ. А верхня частина прикрашена стельовим різьбленим карнизом.

Стільниця та стінова панель виготовлені із кварцу від провідного бренду Avant. Мийка також виконана з цього благородного каменю, стільниця доповнена декоративним фрезеруванням по торцю.

На окрему увагу заслуговують скриньки. Дизайнери знайшли місце для великої кількості тандембоксів, для комірки з лотком під фражі і верхнім ящикам, де вітрини виконані в матовому склі у вигляді напівсфер з фарбованого МДФ. Особливої елегантності фасадів додає підсвічування із сенсорним включенням. Для холодильника також знайдено своє місце - з габаритів, фахівці розраховують оптимальну ширину пеналу.

Особливості використовуваної фурнітури

Замовити кухню за індивідуальними розмірами представленого формату слід і тому, що абсолютно всі елементи меблів оснащені якісною фурнітурою від австрійського бренду Blum:

  • У тандембоксах встановлюються направляючі прихованого монтажу;
  • Розчинні ящики комплектуються петлями з доводчиком;
  • На дверцятах холодильника монтується фурнітура з доводчиком.

Абсолютно всі механізми Blum виготовлені з високоякісних міцних матерій, які забезпечують м'яке та плавне відкривання меблів. Доводчики гарантують плавну систему амортизації. До того ж дана фурнітура має високі протиударні, антикорозійні та термостатичні властивості.

Замовити кухню цього зразка можна вже зараз. Залишайте свою заявку на сайті, телефонуйте або приходьте за адресами наших магазинів в Одесі! Наші замірники готові виїхати в будь-який район міста найближчим часом!

Кухня за індивідуальним проектом – вічна класика в сучасному стилі №55

  • Ціна (м/п) від 500 у.е.
  • Форма пряма
  • Фасад фарбований МДФ
  • Фурнітура Blum

* У вартість включена доставка та встановлення.

Безкоштовна доставка по Одесі
Виклик замірника безкоштовно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас можуть зацікавити

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.