Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Місце для приготування та трапези в аспекті сучасних тенденцій – це не просто раціонально використаний простір, а й відображення стилю життя господаря будинку. Розглянемо докладніше цей варіант сучасної кухні від «Колорит Меблі».

У чому особливості сучасної кухні?

Сучасні кухні – це особливості дизайну, вибір довговічних матеріалів та, звичайно ж, максимальна функціональна можливість. Наприклад, цей варіант кухні ми наділили мінімальним дизайном, де переважають чисті лінії та гладкі поверхні. Ви можете купити кухню на замовлення, обравши для себе ідеальний варіант.

Зверніть увагу, як свіжо виглядає поєднання сірого бетону та деревної структури. До речі, дерев'яні вставки ДСП від австрійського виробника Egger виконані з технологією поклейки ПУР. Вона забезпечує міцне та довговічне з'єднання між вставками з дерева та основною плитою ДСП.

Така поверхня гарантує:

  • Підвищену вологостійкість;
  • Стійкість до високих температур;
  • Максимальну гладкість поверхні;
  • Екологічну безпеку.

Окрему роль у гармонії поєднання світлої та темної палітри кухні відіграє освітлення, яке спрямоване прямо на робочу поверхню.

Матеріал для кухні

Особливу увагу хочемо приділити фурнітурі конструкції цієї сучасної кухні. Усі висувні елементи оснащені доводчиками високої якості із системою плавного ходу та дотяжок від австрійської торгової марки Blum. Цей матеріал для кухні забезпечує максимальний контроль та плавне закриття всіх шафок. Механізм гарантує не тільки довговічність фурнітури, а й ідеальний стан меблів на довгі роки.

Компанія «Колорит Меблі» готова втілити у вашому приміщенні такий варіант сучасної кухні у найближчі терміни. Телефонуйте, і ми відправимо до вас замірників у будь-який зручний для вас час!

Кутова кухня в сучасному стилі №53

  • Ціна (м/п) від 470 у.е.
  • Форма кутова
  • Матеріал корпусу Egger ДСП 18мм
  • Фурнітура Blum фурнітура високої якості із системою плавного ходу та дотяжок

* У вартість включена доставка та встановлення.

Безкоштовна доставка по Одесі
Виклик замірника безкоштовно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас можуть зацікавити

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.