Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Материалы кухонь
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні із рамкового МДФ

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні з рамковими фасадами із МДФ в Одесі

Купити кухню з фасадами із рамкового МДФ

Мода на кухні з фасадами із рамкового МДФ прийшла до нас ще з середини 70-х років минулого століття з Америки. До цього дня дизайнерське рішення має попит.

Переваги кухні з рамкового МДФ

Якщо ви все-таки зупинитеся на виборі рамкових фасадів МДФ для кухні, то не помилитеся. У такої конструкції багато переваг:
  • Можливість реалізувати проект у будь-якому стилі. Прованс, класика, бароко, модерн та інші рішення мають на увазі характерне обрамлення поверхонь рамою.
  • Стійкість рамкових фасадів із МДФ до термічних та фізичних факторів. Високих температур, ударів, подряпин та інших впливів кухні на замовлення із рамкового МДФ не бояться.
  • Невибагливість у догляді. Найчастіше очищати поверхні гарнітура достатньо за допомогою вологої тканинної серветки без необхідності застосування побутової хімії.
  • Екологічна безпека. Технологія виготовлення кухні з рамкового МДФ в Одесі базується лише на фізичному впливі на сировину, без застосування токсичних матеріалів.
І, звичайно, вагомим плюсом є прийнятна ціна кухні з рамкового МДФ. Деревноволокниста плита успішно поєднується зі склом, пластиком, акрилом, деревним масивом, фанерованою МДФ та іншими матеріалами. Це дає можливість покупцю розглянути різні варіанти кухні за індивідуальним проектом, що можна порівняти з заявленим бюджетом.

Що впливає на ціну кухні з рамкового МДФ в Одесі?

Як і на кухні із пластику, ДСП, масиву, скла та інших матеріалів, на загальну вартість впливає розмір. Окрім ціни рамкових фасадів із МДФ враховується і собівартість фурнітури. Різні види шаф та ящиків мають на увазі оснащення їх конкретними механізмами відкриття/закриття. Скупитися на комплектуючі при виборі кухні не можна, оскільки неякісний метал з часом покриється корозією і вимагатиме заміни. В облік беруться безмежні можливості технології оздоблення фасаду: акрилом, плівкою ПВХ та іншими способами. Також дуже важливий варіант виконання рамкового профілю. Це може бути квадрат, овал або різьблений. «Колорит Меблі» втілить усі ваші побажання у проекті! Для обговорення всіх деталей вашої мрії запрошуємо вас за адресами наших магазинів.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.