Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кухни с фасадами из шпона
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні з фасадами зі шпону

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні з фасадами зі шпону в Одесі

Купити кухню в Одесі фасад зі шпону

Кухонні меблі зі шпону прийшли до нас з часів 19 століття. На той момент матеріал став відкриттям не лише у функціональному плані, а й вніс суттєві корективи до художнього оформлення трапезних. Сьогодні кухня зі шпоном не втрачає своїх позицій на ринку. Що це за матеріал і чому він популярний – розкажемо далі.

Переваги кухні зі шпону

Шпон – це тонкий лист натуральної деревини, товщина якого становить не більше 3 мм. Кожен слайс унікальний тим, що має характерний рисунок деревини. Крім того, що кухня зі шпону виглядає природно, вона має й інші переваги:
  • Можливість використовувати будь-яку основу. Технологія має на увазі великий вибір основи кухонних фасадів під шпон - ДСП, МДФ або фанери.
  • Стійкість до термічних та хімічних впливів. Фінальна обробка, як, наприклад, і кухонь з фарбованими фасадами МДФ, виробляється захисним лаком. Це гарантує їм довговічність.
  • Різноманітність варіацій зрізу. Кухонний гарнітур зі шпону виготовляється пиляним, струганим та лущеним способом. Технології дозволяють досягти такого малюнка, який гармонійно впишеться як у стиль лофт, так і в неокласику.
  • Екологічна чистота. Кухні зі шпонованими фасадами виготовляються виключно із натурального дерева. А технологія нарізки та обробки дерева не передбачає використання токсичних матеріалів.
До того ж, за кухнями зі шпонованими фасадами легко доглядати – досить періодично протирати їх трохи вологою ганчіркою.

Яка ціна кухні зі шпону?

Незважаючи на те, що шпон – це натуральний матеріал, загальна вартість гарнітура залишається в розумних межах. Безумовно, ціна шпонованих фасадів для кухні буде дорожчою, ніж екошпона, але зносостійкість натурального матеріалу значно перевершує сумнівну якість альтернативного варіанта. Якщо порівнювати кухні з фасадами зі шпону та масиву, перші будуть значно дешевшими. Логічно, натуральна сировина у повному обсязі обійдеться покупцеві у кругленьку суму. А якщо замовити комбінацію, наприклад, МДФ зі шпоном, ціна залишається в середньому ціновому сегменті. До того ж до догляду за таким типом фасаду пред'являється менше вимог, ніж до монолітного деревного масиву. Кухні в Одесі на замовлення у такому та багатьох інших варіантах пропонує до виготовлення команда «Колорит Меблі». Для обговорення деталей проекту запрошуємо вас до наших магазинів.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.