Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
кухни в стиле Лофт
Гарантія якості та кращої ціни

Меблі для кухні у стилі Лофт

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні Лофт на замовлення в Одесі

Купити кухню у стилі Лофт

Брутальна кухня в стилі Лофт залишиться модною у цьому та наступному сезонах. Стиль ідеальний для всіх тих, хто прагне крокувати в ногу з часом, не приймає нудьги і заборон.

Особливості кухні в стилі Лофт

Зазвичай кухні лофт на замовлення роблять для просторих приміщень із величезними вікнами. Вітаються острівні, кутові кухні та П-подібні моделі кухні. У кухні студії такі меблі відмінно підійдуть для зонування простору. За бажанням, у стилі Лофт можна оформити дизайн невеликого приміщення. Основні правила:
  • Сучасна побутова техніка:
  • Жодних шпалер, лінолеуму та інших сучасних оздоблювальних матеріалів. Допустиме використання металу, цегли, бетону, грубого дерева.
  • Вибираючи кухонні меблі, варто купити гарнітур з лаконічними фасадами та мінімумом декору.
  • Комунікації, наприклад, повітропроводи вентиляції, не ховаються, а, навпаки, підкреслюються.
  • Поверхня кухні на індивідуальне замовлення може бути як з матовою, так і з глянсовою фактурою. Найкраще сірого, білого або чорного відтінку.
  • Вітаються фасади із МДФ під метал або з імітацією грубо обробленого дерева.
Саме таку кухню Лофт можна замовити в Одесі у нас і за прийнятною ціною.

Кухонні меблі в стилі лофт: можливості для різних приміщень

Дамо кілька порад від наших дизайнерів. Запевняємо, замовити кухню можна під будь-яку квадратуру приміщення.
Тип приміщення Рекомендація
Компактне приміщення Щоб не захаращувати простір шафами, краще встановити відкриті полиці на різних рівнях. У лофті добре виглядають рейлінги з гачками та підвісними полицями – у маленькому приміщенні дуже виручать.
Кухня-вітальня Купити кухню в стилі Лофт буде доречно, якщо вітальня оформлена у відповідному стилі. Для зонування можна використовувати стаціонарні та мобільні перегородки. А ще функціональніше – розділити простір за допомогою обіднього столу чи барної стійки. Таким чином буде дотримано два важливі прийоми – зонування та об'єднання.
Просторе приміщення Купити кухню лофт можна Г-, П-подібного або лінійного типу. У цьому випадку всі варіанти дозволяють максимально ефективно використовувати вільне приміщення, і підкреслити принади дизайну. Непогано зробити акцент розташування шаф на нижньому ярусі – вийде ергономічно та недорого. Тоді простір вздовж двох стін звільниться. Ще можна розглянути комбінацію закритих шаф та відкритих верхніх полиць.
Ці та інші сміливі ідеї допоможе втілити у життя «Колорит Меблі». Ми пропонуємо прийнятні ціни на кухню у стилі лофт. З прикладами наших робіт можна ознайомитись зараз. Запрошуємо вас до наших магазинів у Одесі для обговорення деталей проекту та підрахунку його вартості.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.