Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кухня прямая - Классик -Распродажа
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні з фасадом із патини

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Фасади з патини для кухні в Одесі

Купити кухню з патини

Якщо ви прагнете відтворення кухні, яка втілює елегантність, старовинну вишуканість та природну привабливість, то вам варто звернути увагу на патиновані кухні. Розглянемо особливості кухні на замовлення з патиною.

Переваги кухні з патинованими фасадами

У природному середовищі патина – це тонкий шар, який утворюється на поверхні різних матеріалів внаслідок процесів окислення та хімічної реакції з навколишнім середовищем. Штучно такий антикварний ефект також можна досягти.

Технологічно кухню з патини на замовлення можна зробити шляхом класичного «старіння», а також за допомогою золота, срібла або бронзи. У першому випадку вінтажного ефекту досягають шляхом нанесення особливих розчинів з наступним шліфуванням бази - МДФ, кухні з масиву дерева або ДСП. У другому варіанті – кухні з патини вимагають ще додаткового покриття відповідним розчином для досягнення бажаного ефекту. Відповідно, ціна кухні з патини на замовлення в Одесі в такому варіанті буде дещо дорожчою.

Загалом кухні з патиною в Одесі це не лише аристократичний стиль, а й загалом практичне рішення. Адже емульсії, що наносяться на поверхню, виконують ще й захисну функцію від різноманітних впливів. А в процесі взаємодії з такими меблями, на них не залишається плям і розлучень. Забруднення легко забираються за допомогою вологої серветки.

З чого формується ціна на кухню з патини в Одесі?

Купити кухню з патини у нашому регіоні цілком реалістично. Виробничі процеси фабрики «Колорит Меблі» не поступаються закордонним виробникам. Однак покупцю потрібно розуміти, з чого складається ціна кухні з патини:

  • Вибір основи матеріалу, що підлягає обробці;
  • Вигляд патинування;
  • Підбір відповідної фурнітури;
  • Розміри приміщення.

І ще кілька важливих нюансів, які обговорюються вже в процесі замовлення на виготовлення кухонь Одеса.

Виробничий цех «Колорит Меблі» дає можливість купити кухню з патиною в Одесі за доступною ціною. Для уточнення всіх деталей, чекаємо на вас за адресами наших магазинів! Також ви можете зателефонувати до нашого контакт-центру. Замірники готові виїхати вже найближчим часом до будь-якого району міста.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.