Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Проектуючи кухню в стилі мінімалізму, дизайнер врахував усі побажання замовника та особливості приміщення. Гарнітуру відрізняє простота та легкість форм, місткість та функціональність.

Основний модуль розташований уздовж однієї зі стін. Він складається з пеналу, підлогових та навісних шаф, робочої поверхні у вигляді стільниці, мийки та вбудованої варильної панелі. При цьому білі модулі знаходяться в обрамленні конструкцій гарного сірого кольору. Поєднання двох відтінків і шаф різної глибини, глянсових і матових фактур, наявність прихованих ручок та підсвічування надає сучасному характеру меблів, відчуття чистоти та свіжості.

Духова шафа, мікрохвильова піч, вбудований холодильник, додаткові місця для зберігання розташовуються в окремому місткому модулі. Справжня знахідка – блок, який розділяє кухню на зони. Напівпрозора перегородка у верхній частині одночасно виконує функції стелажу. Нижня частина у формі літери «Г» є зручним столом. Цей елемент гарнітури можна використовувати як додаткову робочу поверхню або обідню зону.

Меблі виготовлені з високоякісних матеріалів та комплектуючих. Фасади виконані з МДФ завтовшки 19 міліметрів, накатаних пластиком (Італія) у поєднанні з акриловими фасадами REHAU. Встановлено фурнітуру відомого бренду BLUM (Австрія).

Гарнітур ідеально підійде для просторої кухні чи студії.

Комплект меблів для кухні – функціональна естетика №48

  • Ціна (м/п) від 480 у.е.
  • Стиль мінімалізм
  • Форма пряма
  • Фасад МДФ 19мм
  • Фурнітура BLUM (Австрія)

* У вартість включена доставка та встановлення.

Безкоштовна доставка по Одесі
Виклик замірника безкоштовно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас можуть зацікавити

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.