Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кузни в стиле Модерн
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні у стилі Модерн

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні в стилі Модерн на замовлення в Одесі

Купити кухню у стилі Модерн

Популярні меблі для кухні в стилі Модерн відрізняються чистими лініями та функціональністю. У ній немає монументальної класики, великої кількості декору та зайвих аксесуарів.

Стилістика фасадів та меблів для кухні в стилі Модерн

Характерні риси:
  • Плавні, гнуті форми — увігнуті та опуклі фасади, згладжені кути, що особливо доречно в кухні студії у невеликому приміщенні;
  • Гладкі глянцеві поверхні, що візуально збільшують простір. Використовується акрил, фасади з емаллю, пластиком або ПВХ плівкою, кухні з фотодруком на фасадах;
  • М'які та спокійні відтінки з яскравими фрагментами;
  • Матові або прозорі вставки зі скла. Обов'язково прямокутної форми та без малюнка;
  • Приховані ручки.
Часто при покупці кухні Модерн на замовлення клієнти віддають перевагу білій моделі. Її можна доповнити фартухом із цікавим дизайном або яскравими шпалерами. Хороший варіант — зробити фартух із того ж матеріалу, що й стільницю. Стиль Модерн чудово поєднується з технічними новаціями, тому вітаються всіляка побутова техніка. Єдиний недолік кухонь у стилі Модерн – складність догляду за глянсовими поверхнями, особливо, якщо у сім'ї є маленькі діти. Звертайтесь, щоб замовити кухню за індивідуальними розмірами в будь-якому стилі та під будь-який інтер'єр.

Нюанси кухні Модерн на замовлення для різних типів приміщень

Купити кухню у стилі Модерн можна для будь-якого типу приміщення. Головне – дотримуватись деяких правил. Наші дизайнери поділилися цінними таємницями планування.
Тип приміщення Особливості розміщення гарнітура
Кухня-вітальня Модерн – одне із найпопулярніших рішень для суміжних планувань за новаторські особливості дизайну. У загальному комплексі приміщення доречні верхні шафки до стелі - багатофункціонально і дешево. А високі карго дозволять ще більше оптимізувати площу.
Компактна кухня Не бійтеся замовити кухню Модерну, якщо площа обмежена. Оптимізують її меблі-трансформери, глянсові поверхні та системи зберігання із продуманим дизайном. Модерн не передбачає розміщувати кухонне начиння та техніку на увазі. Все можна максимально закрити фасадами, а для невеликих девайсів передбачити затишні куточки.
Простора кухня Тут фантазія не обмежена. Можна розглянути класичні Г- та П-образні варіанти розміщення гарнітура. А можна обіграти острівний варіант, де велике приміщення логічно поділитися на зони. Ще одне цікаве рішення – дворядне планування. Буде доречна, якщо приміщення подовжене.
Купити кухню Модерн за ціною, яка задовольнить заявлений бюджет, є можливість у «Колорит Меблі». Запрошуємо вас до наших магазинів у Одесі для розрахунку вартості проєкту.

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.