Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!
Кухня в классическом стиле
Гарантія якості та кращої ціни

Кухні в стилі Класика

  • Власний цех та мережа магазинів
  • Працюємо з 2004 року
  • Термін виконання до 10 днів
Сертифіковані матеріали та фурнітура
blum gtv muller starax rejs luxeform rehau krono egger

Кухні на замовлення у класичному стилі Одеса

Купити кухню у Одесі класичний стиль

Пишність, перевірена століттями, елегантність, розкіш – усі ці слова ідеально характеризують кухню у стилі класики. Фахівці «Колорит Меблі» готові втілити у життя такий гарнітур будь-якої складності.

Особливості кухні в класичному стилі

Час рухається, а поняття "класика" вже охоплює кілька напрямків. Класичні кухні на замовлення можна виконати в стилі ампіру, бароко, кантрі та багатьох інших. Пропонуємо взяти на замітку кілька характерних рис для класичного стилю кухні:
  • Елементи старовини. Карнизи, поріжки та ліпнина – це те, що відрізняє класичний стиль від будь-якого іншого. У класиці добре виглядає велика ліпнина і не настільки доречні дрібні акценти, що подрібнюють загальний ансамбль розкішного інтер'єру на окремі фрагменти.
  • Колірна гама. Замовити кухню в класичному стилі буде добре в нейтральних та пастельних тонах: білому, бежевому, небесно-блакитному чи коричневому. Різкі контрасти та акценти можуть здешевити загальну картину.
  • Симетрія. Експерименти будуть зайвими. Навіть у невеликих приміщеннях кухню “Класика” на замовлення можна вдало розмістити завдяки кутовому плануванню.
  • Матеріали. Якщо ви роздумуєте замовити кухню "Класика", розглядайте виготовлення фасадів та меблів виключно з якісних матеріалів. В ідеалі це деревина та камінь. Можна зробити у ДСП, ЛДСП. Однак пластику та хромованим елементам з естетичної точки зору тут немає місця.
Кухні на замовлення у класичному стилі мають на увазі і використання відповідної фурнітури. Можна підібрати металеві ручки, прикрашені керамічними або порцеляновими вставками.

Яка ціна кухні в класичному стилі?

Купити кухню "Класика" можна як у середньому ціновому діапазоні, так і вище. Все залежатиме від матеріалу фасаду, його покриття та фурнітури, що використовується. Незважаючи на зовнішню «старину», механізми відкриття/закриття використовуються найсучасніші. На них ми не рекомендуємо заощаджувати, щоб максимально продовжити термін експлуатації гарнітури. Здорожити вартість кухні “Класика” на замовлення може обробка різьблених елементів. Але варіант такий кухні на замовлення недорого є завжди можливість підібрати, враховуючи і заявлений бюджет, і естетичні уподобання. Компанія «Колорит Меблі» виготовляє кухні в стилі Мінімалізм, Модерн, Лофт та багатьох інших напрямках. Наші дизайнери знають тонкощі стилістичних рішень та готові врахувати ваші побажання. Щоб обговорити деталі проекту, запрошуємо вас до наших магазинів у місті Одеса!

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.