Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кожен господар намагається оптимізувати простір ванної кімнати максимум. Зараз госп шафи знову повертаються в моду, і пропонують не лише раціональне розташування предметів, а й креативне дизайнерське рішення. Визначимо ключові особливості такого предмета меблів.

Переваги шафи господарської

В наш час вбудовані шафи розробляються з урахуванням конкретних потреб. Попит на них знову зростає через низку таких переваг:

  • Оптимізація простору. Його наявність виключає необхідність встановлення додаткових органайзерів та інших меблів у ванній кімнаті.
  • Забезпечення порядку у приміщенні. Збиральний інвентар, побутова хімія, змінні рушники та інші предмети більше не блукають з кута в кут.
  • Наявність різних за розміром полиць. У шафці можна знайти місце як довгої швабри, так і маленьким баночкам – простору вистачить для всього.

І, звичайно ж, така шафа гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.

Використовувані матеріали

Шафа для госп потреб виконана з фарбованого матового фасаду МДФ. Має фрезероване оздоблення. У ній є можливість розташувати одночасно пральну машинку та сушку. У верхньому корпусі над технікою наші дизайнери вважали за потрібне розмістити місткий ящик. Його відкриття відбувається без ручок за допомогою простого натискання – спрацьовує механізм TIP-ON. А для закриття достатньо притиснути дверцята рукою. Бічні фасади відкриваються за допомогою ручок.

Замовити господарську шафу в Одесі можна в компанії «Колорит Меблі». Наші замірники готові виїхати в будь-який район міста у зручний для вас час. Залишайте заявку на виготовлення на сайті.

Вбудована господарська шафа – Кейс №29

  • Ціна (м/п) від 70 у.е.
  • Фасад Фарбований матовий фасад МДФ
  • Фурнітура Blum

* У вартість включена доставка та встановлення.

Безкоштовна доставка по Одесі
Виклик замірника безкоштовно

Безкоштовна консультація профільного фахівця

Ми підберемо найкраще рішення за ціною та якістю. Створимо дизайнерський проект безкоштовно.

Вас можуть зацікавити

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.