Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кольори офісних меблів: що варто знати

Кольори офісних меблів

Грамотний дизайн приміщення передбачає виділення робочого простору оптимальною функціональністю та максимальним комфортом. Зазвичай прийнято облаштовувати окремий кабінет керівника.

Проте останнім часом набирає актуальності практика «теплих відносин» між шефом та підлеглими, що піднімає популярність спільних кабінетів. Відповідно, і перший, і другий варіант вимагають ретельного підбору всіх складових інтер’єру: аж до дизайну, розмірів та кольору офісних меблів.

Які кольори офісних меблів краще використовувати для робочої зони

Використання пастельних тонів в оформленні стін, стелі та підлоги офісних приміщень завжди у тренді. Не тільки через необхідну для робочої атмосфери стриманість та елегантність, а й із практичних спонукань. Зважаючи на ті ж причини, кольори офісних меблів прийнято вибирати з поєднань відтінків сірого, зеленого та блакитного.

Тим не менш, для правильного візуального сприйняття інтер’єру кабінету його спокійний тон варто розбавляти одним або декількома контрастними елементами. Для комфортності офісу самим його «мешканцям» необхідне мінімальне емоційне розвантаження. Це робиться для раціонального розподілу концентрації на роботі. У чому добре допоможуть нейтральні картини або закликають гасла компанії, розміщені у вигляді яскравих вітражів на стіні.

Кольори офісних меблів для правильного ефекту на клієнта

Презентабельність приймальної зони в офісі має бути відповідною до статусу компанії. Вітаються різні підходи до її дизайну, залежно від уподобань відвідувачів та, звичайно, враження, яке компанія бажає справити на клієнта.

Дорогий банк, наприклад, повинен мати дизайн класичного аристократичного типу. Отже, виключено навіть дрібні яскраві деталі в інтер’єрі. Тоді як до редакції сучасного журналу краще купити офісні меблі своєобразні. “Приправляючи” загальну робочу картину червоним диваном або екстравагантною помаранчевою стінкою.

Організація робочого простору в офісі є дуже важливою складовою затишної атмосфери та плідності бізнесу загалом. Так, особливої уваги потребує не тільки комфортний та актуальний дизайн меблів, але і його приємна та ефективна кольорова гама.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.