Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухні – тренди на 2023-2024 рік

Якщо ви вирішили оновити інтер’єр, і не знаєте, яку зробити кухню для задоволення своїх естетичних та функціональних потреб, ми намагатимемося допомогти вам визначитися з вибором. Розглянемо нові тенденції в кухонних меблях, які вже встигли завоювати визнання серед своїх власників.

Вибір стилю – основа майбутньої кухні

Кухні 2023 року

В останні роки дизайнерські рішення базуються на простоті, комфорті та вишуканості, позбавленій надмірностей. Ідеї для кухні поточного року дотримуються цієї тенденції.

До мінімалізму, тренду останніх п’яти років успішно приєдналися скандинавський стиль, хай-тек, модерн, еко та неокласика. Це гладкі дерев’яні та металеві поверхні, виконані у глянці або матовому варіанті. Розумне поєднання базових світлих і темних тонів не тільки тішить око, а й візуально розширює простір.

Для шанувальників більш затишного стилю також є добрі новини. До модних тенденцій кухонь повертається стиль кантрі, арт-деко та прованс. Незважаючи на класичну виставу цих видів стилю, нові тенденції в дизайні кухні диктують простоту навіть тут. Вона втілена в мінімалізмі фасадів шафок та декоративних елементів, а поверхні позбавлені різьблених вставок.

Який колір кухні в моді?

Якщо йдеться про трапезні, виконані у тенденціях мінімалістичних варіантів стилю, перевага традиційно надається білому, чорному та сірому кольору. Якщо ж мова йде про новітні дизайни кухні, можна розглянути пастельні тони та відтінки дерева.

Бумом 2023-2024 року стала триколірна палітра. Наприклад, світло-зелений тон чудово поєднаний з рожевим та блакитним. Також можна взяти за базу фіолетовий колір, а доповнити його раціонально помаранчевими та зеленими фрагментами. Варіантів поєднання кольорів – безліч.

Яким матеріалам віддати перевагу?

Кухни 2023 года

Матеріали та фурнітура для меблів в Одесі – окрема тема для роздумів. Враховуючи, який дизайн кухні зараз у моді, виробники наголошують і на простоті конструктивних елементів. Виконати меблі можна як у ДСП, так і МДФ у ламінованому або шпонованому варіанті. Популярні вставки з металу та скла.

Особливо актуальним серед замовників є питання, які стільниці зараз у моді. Враховуючи, що всі тренди зводяться до практичності, її поверхня має бути зносостійкою, а якщо безшовна – це ідеальний варіант. Ми пропонуємо стільниці з:

Враховуючи, який стиль кухні зараз у моді, варіації можна розглянути як у пастельних, так і яскравих кольорах.

Трендові конструктивні рішення

Господині можуть зрадіти, адже в моду повертаються антресольні конструкції. Це компактна система шаф, яка височить до стелі. По-перше, таке рішення дозволяє звільнити простір, а по-друге, пил більше не може накопичуватися на самому верху меблів. Протилежне рішення також є актуальним – відсутність верхнього ярусу. Такий варіант значно дешевший і підійде для тих, хто не зберігає на кухні девайси та продовольчі запаси.

Барна стійка теж повертається до трендів. Її можна використовувати не лише за призначенням, а й як додаткову стільницю.

Простота на кухні стосується всього – від вибору матеріалів до естетичного оформлення. Ймовірно, кардинальних змін кухні не зазнають найближчими роками. Все зводиться до того, щоб простір для приготування та вживання їжі був максимально використаний і не викликав у своїх господарів психологічного дискомфорту. А кухонні меблі на замовлення з урахуванням усіх модних тенденцій вам допоможуть втілити у життя «Колорит меблі». Телефонуйте!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.