Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

На чому можна заощадити при замовленні кухні?

Оновити простір для приготування та приймання їжі здається на перший погляд великою розтратою. Це дійсно так, якщо попередньо не визначитися зі своїми вимогами до гарнітури і замовити перший варіант, що трапився. Поділимося секретами, як вигідно замовити кухню.

5 порад як заощадити на покупці кухні

На чому можна заощадити при замовленні кухні?

Що означає бюджетна кухня? Це поняття давно не про кволі основи ДСП та скрипучі петлі у шафках. Беріть на замітку лайфхаки як «урвати» чудовий гарнітур за доступною ціною:

  1. Бюджет – головний орієнтир. Відштовхуйтеся від суми, яку ви виділили для оновлення кухонного простору. Буде найкращим рішенням, якщо ви складете дизайн-проект із представником компанії, до якої звертаєтесь. Так ви зможете висловити свої побажання, а фахівець натомість запропонує з чого замовити бюджетний варіант кухні. А головне – ви за кожним пунктом знатимете, за що платите.
  2. Спеціальні пропозиції – шанс придбати якісний гарнітур. Акції бувають і у нашій сфері діяльності. Постачання сировини без посередників дозволяє виробникам меблів, що поважають себе, робити такі пропозиції. Якщо є можливість почекати з обновкою – ви зловите удачу.
  3. Преміум матеріали – не гарант ідеальної кухні. Наприклад, навіщо робити кухню в деревному масиві? Виглядає красиво, але пошкодити фасад – простіше простого. Тому, якщо ви роздумуєте, як заощадити на кухонному гарнітурі, не бійтеся комбінацій матеріалів. ЛДСП та МДФ зараз виготовляють за новими технологіями. А ціна при підрахунках виходить набагато дешевшою.
  4. Облік комплектації модулів. Наприклад, шафки з дверцятами обійдуться дешевше, ніж ті, де дверцята відкриваються вгору. Враховуйте й обсяги осередків – часом два великі ящики дешевше, ніж чотири невеликі. Але не намагайтеся максимально здешевити гарнітур у цьому питанні. Думайте про свій комфорт у перспективі.
  5. Грамотне розташування механізмів та фурнітури. Петлі, що направляють, ручки – це те, на чому заощадити при покупці кухні можна. Наприклад, тандембокси та метабокси раціонально встановлювати у глибокі ящики. А спрощеними механізмами можна оснастити решту. Але врахуйте: максимально бюджетні варіанти не прослужать довго.
Бюджетний варіант кухні

Ще один важливий момент – тип планування. Найбюджетнішою за усередненими підрахунками вважається лінійна. Кухня кутова в Одесі теж ефективно дозволить задіяти кожен сантиметр простору. П-, F, і острівні вже виходять на порядок дорожче.

Вибір стилю: що впливає на ціну кухні у цьому аспекті?

Якщо ви шукаєте ще лазівки як заощадити на кухонних меблях, визначтеся з основним стилістичним її напрямком. Наприклад, бароко, рококо, арт-деко та інші стилі апріорі не можуть коштувати дешево через особливості технології обробки меблів.

Бюджетно можна обіграти простір у скандинавському стилі, лофт та інших сучасних рішеннях. Але і в цьому питанні краще узгоджувати з менеджером, як вибрати якісну та недорогу кухню.


А якщо ви ще не визначилися зі стилістичним рішенням, рекомендуємо почитати наш матеріал – “Кухні, які завжди в моді.”


Чи можна заощадити на кухні? Звичайно можна. Візьміть на озброєння цю інформацію та приходьте до магазинів «Колорит Меблі». Вже 20 років ми виготовляємо кухні на замовлення за розмірами будь-якої складності. Допоможемо у реалізації проєкту і вам.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.