Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Кухні, які завжди в моді

Дизайн кухні, безумовно, слідує модним тенденціям, але не так суворо, як у випадку з оформленням вітальні або спальні. Існують універсальні концепції, які ось уже багато років чудово вживаються поряд з мінливими трендами.

Які кухні бувають?

Кухні завжди в моді

Так, в Одесі завжди мають попит на замовлення, класичні кухні. Для цього стилю характерні елегантні ручки, засклені шафи, різьблені елементи, акцент на світлих відтінках. Але навіть традиційні гарнітури часто адаптують під сучасний інтер’єр. Так, у дизайні кухонь з’являються шафи висотою до самої стелі або інтерпретації, характерні для провансу, англійського чи скандинавського стилів. І часто замінюють фасади з масиву натурального дерева на більш демократичні матеріали — акрил, МДФ, пластик.

Довгий час залишаються популярними кухні у стилі мінімалізм. Їх відрізняє простота і легкість форм, відсутність химерного декору, функціональність та взаємозамінність модулів. У фаворі – нейтральна кольорова гама, поєднання натуральних та штучних матеріалів. Це ваш вибір, якщо розмірковуєте, які кухні краще виконувати в єдиному стилі з меблями для будь-яких житлових зон.

Ще одне «вічне» рішення, яке не втрачає своєї актуальності з роками – еклектичні інтер’єри. Вони мають на увазі ефектну комбінацію елементів з різних стилів – класики, модерну, ампіру, етнічних мотивів. «Живі» кухні в стилі еклектики легко підлаштовувати під вимоги часу, підібравши інший текстиль та аксесуари.

Молодь та люди творчих професій обирають кухні у стилі Лофт. У цьому випадку гарнітур виконують з лаконічними фасадами та доповнюють його металевими елементами, відкритими полицями, брутальною стільницею та фартухом. Чим більше він схожий на меблі в ресторані чи барі – тим краще.

Що стосується конфігурації меблів, то першість, як і раніше, належить лінійним гарнітурам. Здогадайтеся, які кухні дешевші при використанні однакових матеріалів, прямі чи кутові? Крім складного виготовлення кутових модулів та стикування стільниці, в останньому варіанті використовується більш дорога кутова фурнітура, що відбивається на кінцевій ціні гарнітури.

Як вибрати колір кухні

Купуючи кухні на замовлення в Одесі, важливо не помилитися не лише зі стилем, матеріалом та розташуванням модулів, а й з вибором відтінку. Запитайте себе, який колір кухні не набридне навіть за кілька років. Цілком можливо, ви відмовитеся від фіолетових, салатових або помаранчевих фасадів на користь нейтральних відтінків. А улюблені яскраві кольори залишите лише як окремі акценти. Любителі контрасту та ненудних рішень можуть віддати перевагу кухні в чорно-білому дизайні. Але треба пам’ятати, що на чорному тлі помітні найменші забруднення та розлучення, особливо якщо це глянсова поверхня.

Перевірку часом пройшли білі аристократичні кухні в стилі total white. Вони оптично збільшують простір, не схильні до вигоряння, однаково добре виглядають з будь-якою фактурою, у тому числі, з натуральним деревом.

Тепер ви більше знаєте про дизайн кухонь та зможете зробити правильний вибір.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.