Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Переваги кухні на замовлення та як створити

Переваги кухні на замовлення та як створити

У сучасному розумінні кухня – це не лише функціональна частина будинку, де здійснюється приготування їжі. Саме тут зазвичай збирається вечорами вся родина для того, щоб у теплому сімейному колі поділитися враженнями про минулий день. Кожна господиня мріє про свою, ідеальну на її погляд кухню. Яка була б не тільки зручною та ергономічною, а й стильною, затишною та привабливою.

Вибір готових конструкцій для кухні на сьогоднішній день величезний. Виробники пропонують різні варіанти облаштування цієї частини квартири. На ринку можна знайти як класичні варіанти кухонь, так і дуже неординарні моделі. Але навіть за такого широкого вибору далеко не всі споживачі можуть знайти саме те, що їм необхідно.

У такому разі найбільш правильним рішенням буде виготовлення кухні на замовлення. Яке дає необмежені можливості для польоту фантазії та дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї. Вам допоможуть створити індивідуальну, не схожу на жодну іншу кухню, яка стане гордістю:

 • широкий асортимент матеріалів
 • безліч кольорових рішень
 • сотні варіантів декору та аксесуарів

Безперечні переваги кухні на замовлення

Замовити кухню за індивідуальним проектом, це означає розширити свої можливості для задоволення будь-яких побажань:

 1. Виробництво меблів на замовлення дає можливість врахувати всі потреби та переваги замовника. Починаючи від висоти та ширини конструкції і закінчуючи кольором та формою ручок для шафок;
 2. Дозволяє створити меблі нестандартних розмірів та форми. Наприклад, якщо кухня розташовується в приміщенні неправильної форми (з 5-ма або 6-ма кутами), або на стінах є суттєві дефекти, то кухня на замовлення буде ідеальним варіантом у такій ситуації;
 3. Індивідуальний дизайн кухні створить особливу атмосферу у приміщенні та може бути приводом для гордості її власників. Крім того, замовники зможуть самостійно вибрати матеріали для її виготовлення, поєднати у проекті кілька фактур та стилів тощо.;
 4. Широкий спектр цін. Кожен клієнт може замовити меблі в доступній ціновій категорії, а також варіювати загальну вартість в залежності від своїх фінансових можливостей. Додати або виключити будь-який елемент кухні і тим самим змінити її ціну можна практично в будь-який момент.

Як створюються кухні за індивідуальним проектом

Виробництво кухні на замовлення починається з проекту, створюваного дизайнером разом із замовником. Для цього використовуються комп’ютерні програми з 3D-моделюванням, які дозволяють врахувати:

 • всі особливості форми приміщення
 • його розміри
 • розташування вікон та дверей
 • і т.д.

Далі вирішується питання про розміщення робочої зони та їдальні , погоджується розміщення необхідної кухонної техніки (плити, витяжки, духовки та іншого). На заключному етапі вирішується питання про те, в якому стилі буде виконана кухня і які для цього будуть використовуватися матеріали.

Проектування кухні на замовлення за допомогою комп’ютерної програми дає можливість її побачити та оцінити ще до початку виробництва. А за потреби можна внести зміни.

Кухня на замовлення – це максимально корисне використання кожного квадратного сантиметра приміщення. Поєднання ергономічності та практичності зі стилем, комфортом та затишком. Гармонійне поєднання всіх кухонних елементів забезпечить зручність у роботі на кухні. Кваліфіковані фахівці в галузі дизайну та виробництва кухонних меблів допоможуть створити кухню вашої мрії та уникнути втрат як у грошовому, так і якісному вираженні.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.