Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Персоналізація меблів як тренд року

Дуже сильний тренд 2024 року, що ідеально відповідає природі та екології, — персоналізація. Тому для меблювання та облаштування квартири, будинку, офісу варто вибирати виготовлення меблів на замовлення. Ми вже бачимо, що аксесуари та меблі виготовлені на замовлення, адаптовані до наших потреб, стають все більш популярними. Персоналізація сприяє турботі про довкілля, адже добре підігнані, добротні речі, зроблені спеціально для вас, безумовно, прослужать набагато довше, ніж вироби масового виробництва.

Які меблі повинні бути у вітальні?

Які меблі в моді у 2023 році?

Вітальню хотілося б виділити стильним дизайном, адже тут найчастіше приймаємо гостей. Зараз модно поєднувати узори на стіні з меблями. Після захоплення однотонними поверхнями прийшла мода на оригінальні та химерні шпалери. Однак може статися так, що візерунчасті шпалери замість того, щоб прикрасити інтер’єр, вносять хаос у кімнату. Сміливі шпалери з візерунками люблять грати першу скрипку, привертаючи увагу в аранжуванні. Тому, ви повинні знати які меблі зараз модні для вітальні з яскравими стінами.

Це класичні та нейтральні предмети меблів. Моделі з прямими лініями та простими формами, в кольоровій гамі, що відповідає палітрі кольорів, що з’являються на шпалерах. Підібрані таким чином, вони будуть ефектно врівноважувати виразність шпалер, надаючи композиції зв’язного та продуманого характеру.

Які меблі мають бути в спальні?

Спальня — наш притулок від світу та простір регенерації. Тому важливо отримати правильний вигляд та функціональність цього інтимного простору.

Вибір ліжка – найважливіше рішення, добре продумайте, щоб воно мало максимально зручні габарити. Якщо це спальня для 1 особи, ширина ліжка має бути не менше 90 см. Для двох оптимальна ширина ліжка 160 см.

Вибираючи конкретні предмети меблів, намагайтеся дивитися на них через призму додаткових нестандартних можливостей їх використання. Крім ліжка обов’язково знадобляться тумбочки. Вони виконують як декоративну функцію, а й дозволяють зберігати особисті речі. У невеликих інтер’єрах варто вибирати прості, невеликі шафи, які не заберуть багато місця. Задумайтесь про купівлю шафи-купе — це відмінний варіант для спальні, він місткий і компактний.

Які меблі повинні бути в дитячих?

Дитячі меблі повинні бути барвистими, затишними і креативними, але також варто пам’ятати про функціональність і безпеку. Цього сезону найпопулярнішими стали прості форми та ніжні відтінки для дитячих меблів — пудровий, оливковий, фіолетовий, м’ятний, жовтий, блакитний.

Ми також рекомендуємо інвестувати в універсальні рішення, такі як ліжка або письмові столи, які можна регулювати.

Які матеріали для меблів у тренді у 2024 році?

Меблі з масиву дерева вирізняються елегантністю. На жаль, при цьому вона дорога і потребує особливого догляду. Тож сьогодні актуальною альтернативою стали панелі під дерево. Вибір кольорів величезний, вони довговічні, екологічні та є основним матеріалом для виготовлення меблів на замовлення.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.