Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Помилки при замовленні кухні: ТОП 7

Коли покупець вибирає конкретну модель кухні або разом із проектувальниками узгоджує індивідуальний дизайн, все виглядає здавалося б ідеально. Але на практиці дрібниці, яким не надавалося значення, викликають незручність та обмеження у реалізації можливостей. Нижче розповімо, на що звернути увагу при замовленні кухні.

Поширені помилки під час вибору кухні

Помилки при замовленні кухні: ТОП 7

Отже, чого не варто припускати:

1. Самостійне планування

Якщо вчасно проект не погодити з фахівцем, а покластися тільки на свої бажання та переконання, можна помилитися непрактичністю фасадів, меблів, розташуванням вбудованої техніки та іншими нюансами. Фахівець прийме до уваги ваші побажання, розвість деякі міфи і підкаже, що потрібно врахувати при проектуванні кухні.

2. Переважання полиць

Полиці на кухні мають бути. Але це не спальня, де на них можна поставити книги, вази та інші предмети. У ящику завдяки його місткості можна розмістити предмети в кілька рядів, а на полицях буде постійний бардак. Коли ми даємо поради щодо меблів у кухні, завжди про це застерігаємо замовників.

3. Замовлення глянцевих фасадів

Данина «глянцевій» моді – одна з найчастіших помилок дизайну кухні. На малюнку в журналі це виглядає красиво, але на практиці такі поверхні доведеться часто полірувати.

Безумовно, не треба геть-чисто відмовлятися від глянцю. Грамотні дизайнери «блискучі» поверхні комбінують із матовими. Розташовувати такі фасади краще там, де господар кухні буде користуватися ними в окремих випадках.

4. Економія на фурнітурі

Помилки при покупці фурнітури для кухні

Хороші механізми мають бути одним із пріоритетів виготовлення кухні на замовлення. Наприклад, ви придбали дорогий гарнітур з деревного масиву, а укомплектований він петлями, доводчиками та «складними» механізмами з алюмінієвих кріплень. У разі припущення такої помилки на кухні, фурнітура не просто не прослужить довгі роки, а й «вб’є» меблі, а корозія, якій схильний дешевий сплав, може потрапити в посуд і продукти, що згубно позначається на здоров’ї.

5. «Фасади з ЛДСП та МДФ – неякісні»

Таке переконання – одна з найпоширеніших помилок під час планування кухні. Ці дві технології під час створення якісних меблів на замовлення не менш стійкі, ніж той же масив, оскільки листи спресованої сировини ламінують, а потім покривають парафіном.

6. Відсутність «буферних зон» на стільниці

Якщо власник активно готує їжу, то це перше, що врахувати при замовленні кухні важливо. Між холодильником, миттям та варильною поверхнею мають бути «острівці», щоб поетапно проводити маніпуляції з продуктами.

7. Купівля техніки без погодження з дизайнером

Якщо у вас вже є нова техніка, проблем не виникне – гарнітур «підганятимуть» під неї. Але буває й так, коли проект уже в роботі, а покупець придивився, наприклад, до холодильника, який не вписується в простір. На якому етапі набувати техніки – розглядається питання індивідуально. Тут головне повідомити представника компанії-виробника меблів.

Поради при замовленні кухні

Рекомендації щодо придбання кухні

Що важливо врахувати:

  1. Відразу позначте бюджет;
  2. Довірте виміри представнику компанії з виготовлення меблів;
  3. Вивчіть фактури та матеріали фасадів;
  4. Враховуйте колірну гаму з наявним освітленням;
  5. При розробці плану не посоромтеся прорепетирувати свої дії на майбутній кухні – це запорука вашого майбутнього комфорту.

І, звичайно, розробляйте проект із професіоналами. Вони підкажуть, на чому заощадити при замовленні кухні, підберуть матеріали фасадів та поверхонь, виходячи з потреб та естетичних уподобань.

Консультанти та дизайнери «Колорит Меблі» підкажуть, що потрібно знати при покупці кухні. Для узгодження проекту чекаємо на вас у наших магазинах в Одесі!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.