Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Що краще МДФ або ДСП для меблів

МДФ чи ДСП

МДФ І ДСП – найпоширеніші матеріали для виготовлення сучасних меблів. МДФ – дорожчий, тому деякі споживачі апріорі вважають його і кращим. Але не все так просто.

Ключові особливості та відмінності матеріалів для меблів

Мають значення такі фактори, як сфера застосування, простота обробки, зовнішній вигляд і навіть вологість приміщення, в якому будуть експлуатуватися меблі.

Так що ж краще – меблі з ДСП чи МДФ? Спочатку розберемося із технологією виробництва матеріалів.

МДФ роблять з дрібної фракції тирси, змішаних з парафіном і лігніном, а потім спресованих при високій температурі. Отримують ідеально гладку плиту, яка відрізняється:

Цей матеріал є ідеальним для виготовлення фасадів, особливо після декорування пластиком, МДФ плівкою або МДФ пластиком. Коштує він досить дорого, тому для виготовлення корпусу кухні або шафи застосовують дешевші плити ДСП.

ДСП виготовляють з тирси та стружок великої фракції, змішаних із синтетичними смолами. Підходить для найпростіших геометричних форм.

Що краще для кухні?

Виробники недорогих кухонь використовують ДСП. Потрібно розуміти, що такі меблі боїться вологи і недовговічні. Її використовують як тимчасовий варіант, у орендованих квартирах. Дорогі моделі для кухні виготовляють із МДФ. Вони легко миються і чудово виглядають. Є і проміжний, досить бюджетний варіант, коли фасади роблять із МДФ, а корпус – із ДСП або ЛДСП – ламінованої ДСП. Саме так найчастіше і роблять на виробництві меблів на замовлення.

Який матеріал кращий для шафи?

Тут багато залежить не тільки від розміру бюджету, а й призначення меблів. У дитячій кімнаті краще шафа повністю з МДФ, як абсолютно безпечного та екологічного матеріалу. Але тут треба розуміти, що ДСП теж буває різним за класом екологічної безпеки – Е1 та Е2 (Е1 можна використовувати навіть для дитячих меблів).

МДФ добре обробляється. Саме з таких плит виготовляють фасади складної форми для шафи – заокруглені, із фрезеруванням. Якщо потрібне звичайне рівне полотно, цілком підійде ДСП, або ЛДСП. Так, у шафах-купе, декорованих дзеркалами, фотодруком або кольоровим склом, цілком достатньо ДСП.

Наша компанія виробляє кухні за індивідуальним замовленням з різних матеріалів – залежно від побажань клієнтів та цінової категорії.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.