Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Що потрібно враховувати при покупці кухні на замовлення?

№1 Кухня-острів (hi-tech)

Багато людей, вирішивши перетворити свій будинок, купують меблі на замовлення, щоб заощадити та скоротити питання її вибору до кольорової гами, фурнітури та типу матеріалу. Справжні ж цінителі унікального дизайну віддають перевагу придбанню кухні на замовлення. Оригінальною та сучасною, що ідеально підходить за конструкцією, стилем, комфортом, продуманою до найдрібніших деталей.

Проектування кухні на замовлення: каміння спотикання

  • функціональність кухні
  • її зовнішній вигляд
  • відповідність всім очікуванням клієнта

Всі ці пункти прямо залежать від добре розробленого проекту. Можна створити самому (якщо є навички), але ми рекомендуємо звертатися до професійних інженерів та дизайнерів меблів.

Проект кухні на замовлення готується, в першу чергу, з урахуванням комунікацій, оскільки саме розташування:

  1. витяжки
  2. каналізації
  3. електричної проводки
  4. місця розведення газових труб
  5. підведення води

Визначають майбутнє перебування робочих зон приміщення. Таким чином, приймається рішення про форму приміщення: острів, кут, лінія та ін.

Як робиться розрахунок габаритів кухні?

Розміри комплекту будуть визначатися за допомогою величини приміщення. Зазвичай гарнітур для кухні має висоту 2,20 м, в якій враховано габарити верхніх модулів (72-100 см), нижніх (80-90 см) і навіть відстань між ними (45-60 см).

Ви можете вказати інші параметри кухні. Однак багато залежить від матеріалів та функцій гарнітур. Тому краще уважно розраховувати кожну дрібницю. Але краще довіритись професіоналом.

Зонування та дизайн як визначники практичності та краси кухні на замовлення

Місце для вбудованої та великої техніки, вибирається відповідно до комунікацій (розетки, висновки тощо). Серце кухні, зону для приготування розміщують під витяжкою для забезпечення гарної вентиляції кімнати.

Посудомийна, пральна машина та мийка знаходять своє місце ближче до підведення води. Тут передбачають і відділення для зберігання побутової хімії, відра для сміття. Варильна та водна зони розділяють робочою поверхнею, розміром близько 20 – 30 см. Також не менша відстань між духовкою до холодильником.

Проектування завершується вибором дизайну кухні на замовлення, кольору, фурнітури, матеріалів. Сьогодні вам представлена велика кількість варіантів оформлення кухні, головне – не економити на якості.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.