Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Вибираємо кухню на замовлення під інтер’єр правильно

Купити кухню на замовлення

Створення гармонійного, грамотно оформленого простору кухні починається з вибору гарнітури та підбору кольорових комбінацій. Зі стилем все просто: кухня повинна поєднуватися з усіма іншими приміщеннями і не дисонувати за дизайном, адже різьблені шафи будуть фiльончасто виглядати явно чужорідно в ультра-сучасному інтер’єрі, так само як і яскрава кухня з хромованими деталями в класиці. Що стосується підбору кольорів при виготовленні кухні на замовлення, тут можливі різні варіанти.

Які поєднання кольорів використовувати на кухні?

Є кілька базових правил, яких потрібно дотримуватись, вибираючи відтінки майбутніх меблів. При виготовленні кухонного гарнітура на замовлення ви можете вибирати будь-які кольори за своїм смаком, але завжди важливо пам’ятати, що:

Декілька прикладів для тих, хто зважиться на яскраві кольори в інтер’єрі

Як ми вже з’ясували, білий і чорний як базові кольори гармонійно виглядають з усіма можливими відтінками, тому білі шафи та чорна стільниця поєднуються з будь-якими іншими яскравими або пастельними кольорами в обробці кухні.

Із чим поєднується червона кухня? Зухвалий червоний буде добре виглядати з невеликими вкрапленнями чорного, сірого, синього та зеленого кольорів. Наприклад, ви можете зробити світлі стіни, червоні шафки, чорну або білу стільницю і прикрасити кухню безліччю зелених рослин.

З яким кольором поєднується сіра кухня? Стильний сірий у більшості своїх відтінків добре виглядатиме з пастельними кольорами – жовтим, ніжно-рожевим, блакитним і бузковим, грамотно спланованими на світлій базі. Наприклад, сірий камінь в обробці кухонного фартуха добре поєднуватиметься з сірими або кольоровими шафами та окремими яскравими предметами меблів.

Кухня якого кольору вважається найпрактичнішою?

Того, що вам подобається по-справжньому і не набридне максимально довгий час. Кухонний гарнітур, виготовлений на замовлення, дозволяє втілити будь-які побажання замовника, тому перед тим, як зробити остаточний вибір, потрібно ретельно обміркувати проект та кольори майбутньої кухні. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цьому!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.