Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Види фасадів для кухні: як зробити правильний вибір?

Кухня – це серце кожного будинку. Це місце, де готуються улюблені страви та проводяться довгі та теплі вечори. І саме фасад відіграє ключову роль у формуванні загального стилю та естетичного враження. Розглянемо найпрактичніші фасади для кухні.

Що таке фасад кухні?

Фасад кухні – це, по суті, облицювання, яке є візуальною основою кухонного інтер’єру. Меблева індустрія на сьогоднішній день пропонує реалізувати кухні на замовлення з урахуванням будь-якої палітри кольорів і відтінків, дозволяючи підібрати ідеальне поєднання фасаду із загальним інтер’єром приміщення. А фактури такого облицювання варіюються від гладких і блискучих до шорстких і матових.

Матеріал фасадів кухні

На сьогоднішній день пропонується безліч різновидів кухонних фасадів. У такому разі, як віддати перевагу певному варіанту при такому достатку фактур та стилістичних рішень? Щоб допомогти вам з вибором, розповімо про найпопулярніші варіанти фасадів для кухні.

Натуральне дерево

Багатьом здається, що це найкраще, із чого роблять кухонні фасади. Облицювання з деревини дійсно виглядає вишукано. Але треба врахувати, що не всі види дерева є стійкими до вологи. З огляду на це раціональніше обробляти фасад з дуба, ясена, вишні, бука або горіха.

Скло

Цей матеріал – один із представників модних фасадів кухонь протягом останніх кількох років. Вони прості у догляді та екологічно безпечні. Однак потрібно врахувати, що яким би не було скло, навіть загартованим, шанс пошкодити поверхню завжди є. Тому не рекомендується виготовляти фасад зі скла в повному обсязі.

МДФ

Ця сировина, що виготовляється шляхом дроблення колод та інших відходів деревообробки. При переробці деревини виділяється натуральний компонент – лігнін. У комбінації з натуральними смолами він створює гарну клейову основу. Фракція МДФ однорідна, у ній відсутні порожнечі та повітря. Тому, якщо міркувати, які фасади для кухні краще в аспекті міцності, МДФ сміливо можна зарахувати до ряду найдостойніших.

ДСП

У суспільстві існує стереотип, що ДСП – це дешево та непрактично. Поспішаємо розвіяти сумніви: сучасний ДСП матеріал удосконалений завдяки температурному пресуванню стружки під високим тиском. Таким чином, виходить плита з тришаровою структурою, де внутрішня основа – це стружка великої фракції, а зовнішній шар – дрібної. Технологія ДСП дозволяє витримувати значні навантаження, не розмокати та не деформуватися. На цей вид матеріалу, як і на МДФ, можна нанести пластик, що дозволяє досягти різноманіття кольорів та текстур.

Какие бывают фасады для кухни

Поради щодо вибору фасадів для кухні

Отже, ми визначилися з основним – які бувають фасади для кухні. На завершення дамо ще кілька порад щодо вибору:

  • Визначтеся зі стилем, що дозволить вам далі розставити пріоритети у матеріалах.
  • Врахуйте колірну гамму майбутнього фасаду.
  • При підборі фасаду не забувайте про естетичні аспекти своєї техніки.
  • Спирайтеся на те, наскільки часто ви займаєтеся процесом приготування.
  • Зіставте вартість кухні зі своїм бюджетом.

І останнє, щодо чого з нами радяться: який матеріал найкращий для кухонного гарнітура? Правильніше сказати, що це питання відповіді немає. Кожен власник кухні повинен ухвалити рішення самостійно, проаналізувавши всі «за» та «проти».

Цікава та корисна інформація для Вас:“Кухні – тренди на 2023 рік

А якщо у вас виникли додаткові питання щодо того, як вибрати фасад кухні, фахівці компанії «Колорит Меблі» готові надати консультацію. Ми чекаємо на вас за адресами наших магазинів, де можна відразу ж оформити заявку на меблі на замовлення в Одесі.

Наскільки корисна інформація для вас

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наскільки корисна інформація для вас

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.