Продолжаем работать Ми продовжуємо
працювати!

Як гарно оформити кухонний фартух

Незважаючи на величезну різноманітність продукції, кухонний фартух із плитки порядком набрид. На щастя, дизайнери допускають застосування різних, часом досить несподіваних матеріалів. Так, у мережі є приклад красивої білої кухні на замовлення, яку вдало доповнили чорною дошкою з грифельною фарбою. Вийшло стильно та незвичайно, а фартух придбав додатковий функціонал – на ньому можна писати записки один одному чи рецепти.

Найчастіші варіанти застосування нетрадиційних матеріалів

Конкуренцію плитці складають:

Вибір фартуха для кухні

Можна використовувати й інші матеріали – метал, ламінат. І навіть шпалери, якщо потрібно швидко та недорого оновити обстановку, а грошей на монтаж дорогого фартуха та виготовлення кухонь на замовлення поки що немає.

Як поєднувати стільницю та фартух?

Вибираючи відтінок, дизайнери радять скористатися кольором і підбирати контрастні кольори. Наприклад, до теплої помаранчевої стільниці встановити блакитний або сірий фартух кухонний з плитки. Але можна вибирати і схожі відтінки. Дуже красиво виглядає білий фартух із білою або пастельною кухнею. При цьому стільниця може мати всі відтінки натурального дерева.

Вибираючи кухню на замовлення, заздалегідь продумайте колірну гаму обробки приміщення та використовувані матеріали, щоб отримати найкращий результат.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.